Chcesz wyzbyć się WEWNĘTRZNYCH BLOKAD i przyciągać do siebie samych POZYTYWNYCH LUDZI? To prostsze niż myślisz!

Wewnętrzne blokady rodzą ograniczenia, które zamykają nam możliwości na poznawanie pozytywnych ludzi. Dzieje się tak, ponieważ nie jesteśmy w stanie otworzyć się przed nimi.

Zapewne nie jeden z nas marzył lub marzy o tym by trafić na kogoś przy kim poczujemy się wyjątkowi oraz kto będzie przejawiał ciekawość naszą osobą.

 

Jak więc przyciągać do siebie pozytywnych ludzi? Odpowiedz jest bardzo prosta. Samemu należy taką osobą być, a więc wyzbytą wszelkich negatywnych myśli oraz ograniczeń. To myślenie kształtuje decyzje i czyny jakie podejmujemy. Staraj się być zabawny i myśl optymistycznie. Działaj, ponieważ to się udziela!

 

Przyciągaj merytorycznie i poznaj kilka przydatnych umiejętności, dzięki którym inni będą się czuli komfortowo w twoim towarzystwie. Wtedy zapomniesz o samotności!

 

ZOBACZ TEŻ:Twoje dziecko NIE MA RRZYJACIÓŁ? Zobacz czym grozi późna socjalizacja dziecka z rówieśnikiem!

 

1.Okazuj entuzjazm oraz dziel się radością życia. Bądź pełen pasji i zawsze ciągnij do góry. Nie krytykuj bez dostrzegania pozytywnych aspektów. Nie mów Absolutnie nie”. 

 

2.Korzystaj z okazji! Staraj się być spontaniczny, odważny oraz elastyczny. Mów „tak „ szalonym pomysłom. Z reguły uwielbiamy przebywać wśród tych, którzy traktują życie, jak fascynującą przygodę! Dawaj innym poczucie, że są we właściwym miejscu we właściwym czasie. To właśnie z tobą, w tej kawiarni trwa najbardziej odpowiednia chwila.

 

3.Pozwól innym czuć się swobodnie. Oczywiście, by to osiągnąć sam musisz czuć się swobodnie! Staraj się być zrelaksowany i zawsze dąż do takiej postawy, a unikaj skrępowania i postawy zamkniętej. Postawa zamknięta przyciąga podświadomie takich samych ludzi. Pozwalaj innym na błędy i nie oceniaj.

 

4.Swoim zachowaniem pokazuj, aby inni poczuli się ważni. Doceniaj ludzi i buduj w sobie postawę wdzięczności. Zaangażuj się, dopytuj, spoglądaj w oczy, schowaj telefon!

 

5.Dziel się swoimi ideami! Zawsze bądz pewny, kiedy mówisz o czymś co jest dla ciebie ważne i nie wstydz się czyjejś reakcji.

6.Uśmiechaj się, podczas realiacji wymienonych kroków!

 

Źródło:focus/pixaby

Komentarze

Komentarze