CHCESZ znaleźć MIŁOŚĆ? Najpierw musisz WYZBYĆ SIĘ tego!

Życie singla jest coraz bardziej popularne, a zakładanie rodziny następuje częściej dopiero po 30 roku życia. Większość z nas  pragnie jednak miłośći.

Żeby spotkać drugą połówkę, należy wyzbyć się tej jednej cechy. Jest nią krytycyzm, który prowadzi do ograniczeń. To nie pozwala nam działać!

 

Frustracja jaką odczuwamy i brak akceptacji rzeczywistości przejawia się jako krytycyzm do innych ludzi. Psychologowie podkreślają: „za każdym razem, gdy kogoś krytykujesz, zadaj sobie pytanie: czy to, co widzę w nim widzę także w sobie”?

 

Często nie zdajemy sobie sprawy, że własny krytycyzm odzwierciedla ograniczenia, które sami sobie narzuciliśmy. To odbiera nam szansę na rozwój oraz miłość.  Jeżeli nie przestaniesz słuchać własnych ograniczeń, presja będzie narastać, dlatego rozwiązaniem jest: „myśl TYLKO pozytywnie i rób to ŚWIADOMIE”!

 

ZOBACZ TEŻ:Chcesz, aby twoje DZIECKO było SZCZUPŁE i ZDROWE? PRZECZYTAJ co KONIECZNIE musisz PODAWAĆ MALUCHOWI!

 

Ponadto skoncentruj się na teraźniejszości oraz przestań w siebie wątpić. Przykładowo, gdy idziesz na randkę, nie zabijaj oczekiwaniami na wstępie, bo to rodzi rozczarowanie. Zamiast tego idz na spotkanie z nastawieniem, aby spędzić miło czas oraz  pośmiać się. Ciesz się chwilą!

 

Źródło:pieknoumyslu/pixabay

Komentarze

Komentarze