CHODAKOWSKA się WŚCIEKŁA! Tym razem chodziło o ROWER, gdy…

Ewa Chodakowska na co dzień prezentuje duże opanowanie, tym razem jednak się wściekła.

Choć nie raz spotykała się w bardzo niewybredną krytyką (np. że jest brzydka), to trenerka potrafiła zachować zimną krew. Rzadko kiedy okazywała, że jest wściekła i raczej dotyczyło to różnych drastycznych zachowań – na przykład wymuszania seksu w związkach.

>>> CZYTAJ: Ewa CHODAKOWSKA o „OBOWIĄZKACH” małżeńskich – Mocne SŁOWA trenerki!

Tym razem jednak Ewa była zła na samą siebie. Dlaczego? Dostrzegła bowiem u siebie zachowanie, które – niestety – cechuje wiele zahukanych kobiet. Mowa tu o przesuwaniu swoich potrzeb na dalszy plan, wykonywaniu żmudnych prac domowych, zamiast dania sobie chwili wytchnienia. Jak pisze na instagramie:

 

„NIE ODKŁADAJ SWOICH PRZYJEMNOŚCI NA PÓŹNIEJ 🤨 bo mogą się nie wydarzyć❗️”

 

W przypadku Ewy Chodakowskiej tą przyjemnością miało być wyjście na rower. Najpierw jednak obowiązki!

 

„Dwie godziny wybierałam się na rower.. no … jeszcze tylko ogarnę łazienkę .. jeszcze tylko rozpakuje walizkę .. jeszcze … jeszcze napisze post .. jeszcze tylko …. i tak dwie godziny zleciały 🤷🏼‍♀️ Patrzę za okno .. coś się ściemnia.. myślałam, ze jest już po prostu późno.. Szybko wskoczyłam w sportowe gacie, wzięłam rower pod pachę i wyszłam z domu… „

 

Czy trenerce udała się przejażdżka?

 

„Zrobiłam 10 metrów i co? I się rozlało 🌧🌧🌧 yyy..Będę po chacie jeździć! A przecież bałagan w łazience by poczekał .. walizka by nie zwiędła … a tak.. DUPA BLADA Z ROWERU 🤷🏼‍♀️ NIE PRZEKŁADAJ RZECZY KTÓRE MOGĄ ZACZEKAĆ PONAD SWOJE PRZYJEMNOŚCI ❣️”

 

Pewnie wiele z nas zna to uczucie nieprzyjemnego zaskoczenia! Odkładamy pójście na rower, a tu pada. W weekend planujemy iść na plażę, ale po południu (jak posprzątamy, zrobimy, zakupy, pranie itp.). I gdy już możemy jechać, psuje się pogoda… I tak dalej.

Jeśli chodzi o różne aktywności na dworze, to właśnie nieprzyjazna aura może popsuć nam szyki. Jednak patrząc szerzej na wpis Ewy Chodakowskiej możemy go odnieść do ważniejszych spraw życiowych. Ktoś przerywa studia, a potem już nigdy na nie nie wraca. Ktoś inny odkłada macierzyństwo na później, a potem nie może zajść w ciążę.

Jak widać są sprawy, które mogą poczekać, ale są też takie, które trzeba zrobić w ODPOWIEDNIM momencie.

 

https://www.instagram.com/p/B16wFs4oxj6/?igshid=1dsk3anzmhngw

 

fot. https://www.instagram.com/chodakowskaewa/

 

 

Komentarze

Komentarze