Chudniesz 1 kg dziennie! Wystarczy szklanka tego. Składniki każdy ma w domu

Dieta cytrynowa, jak się okazuje, jest prawdziwym cudem w odchudzaniu. Jest nie tyko prosta, ale też skuteczna. Jak ją stosować? Wystarczy szklanka…

Badania potwierdzają, że…

Liczne badania potwierdziły już, że woda z cytryną lub sam sok z cytryny, mają możliwość zwiększenia i przyspieszenia procesu spalania tłuszczu. Nic dziwnego, że wiele osób stosuje ten prosty składnik, żeby wspomóc proces odchudzania.

Czy warto przejść na tę dietę?

Wiele osób twierdzi, że tak. Co więcej – niektóre z nich chudną dzięki niej nawet 1 kg dziennie!

szklanka
Unsplash

Jakie są zalety tej diety?

Cytryny nie tylko są bogactwem witaminy C, ale też świetnym sposobem na detoksykację organizmu i usunięcie z niego szkodliwych toksyn. Dieta na bazie cytryn może również przyspieszyć przemianę materii i wzmocnić naszą odporność.

Czytaj też: Oto NAJGORSZA dieta według naukowców! Byłaś na niej?

szklanka
Unsplash

Stosują ją gwiazdy!

Co ciekawe, dieta ta jest przez niektórych nazywana „dietą Beyonce” ze względu na fakt, że piosenkarka stosowała ją, żeby schudnąć ponad 35 kg po urodzeniu dzieci.

szklanka
Unsplash

Oto przepis na napój dietetyczny na bazie cytryn: 

Składniki:

  • Sok z cytryny (z sześciu cytryn)
  • 8 szklanek wody
  • 3-4 kostki lodu
  • Pół szklanki miodu
  • 8-10 liści mięty

Przygotowanie:

Umieść wody w dużym garnku i podgrzej na małym ogniu. Należy pamiętać, że woda ma być letnia nie należy jej zagotować. Idealna temperatura to około 60 stopni. Po tym, trzeba dodać resztę składników do podgrzanej wodzie. Następnie całość mieszaj przez 2-3 minut i odstaw do ostygnięcia. Gdy ostygnie włóż ją do lodówki i odczekaj 4-5 godzin. Na koniec przefiltruj mieszaninę, żeby uzyskać czysty napój.

Jak to pić?

Przed wypiciem napoju należy umieścić jedną kostkę lodu. Nasz organizm potrzebuje dodatkowej energii, aby rozgrzać zimne napoje. Należy pić jedną szklankę tego napoju na czczo w godzinach porannych. Po tym, trzeba jeść sałatki owocowe na śniadanie. Druga szklanka tego napoju musi być spożywana o godzinie 11 wraz z migdałami (naturalna przekąska).
W porze lanczu zjedz gotowane jajka i sałatkę.

Czytaj też: Dieta BEZ LUSTER! Co to takiego i czy to działa?

szklanka
Unsplash

Źródło: Zdroweporadniki.pl

Zdjęcia: Unsplash

Komentarze

Komentarze