Ciąża z obcym mężczyzną? Rusza skandaliczny reality show

W czerwcu ruszyły castingi do programu „Pregnant with a Stranger” („Ciąża z nieznajomym” – przyp. red.). Przypomina on znany w Polsce format „Ślub od pierwszego wejrzenia”, gdzie pary poznają się ze sobą dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego. W nowym reality show produkowanym przez Discovery Networks nie będzie jednak ślubów, ale… ciąże!

W programie wystąpią kobiety, które marzą o dziecku, jednak chcą je wychowywać same. Specjaliści wysłuchają ich preferencji dotyczących mężczyzn, przebadają ich fizycznie oraz psychicznie i wybiorą dla uczestniczek najlepszych „dawców nasienia”. Para podzieli się obowiązkami związanymi z dzieckiem. W grę nie wchodzi jednak wspólne mieszkanie.

Czy świat oszalał? Dziecko jako towar/przedmiot dla totalnie ułomnych umysłowo kobiet i mężczyzn, którzy nie potrafią stworzyć normalnej rodziny? Czy producenci programu nie powinni wziąć odpowiedzialności za przyszłe szkody jakie pojawią się u tych dzieci, które urodzą te singielki – czytaj kobiety niezdolne z powodu egoizmu do założenia rodziny?

Pytanie: co się dzieje z ludźmi Zachodu, że produkują takie programy?

 

SEB

Źródło: Discovery

Komentarze

Komentarze