Ciężarna Olga Bołądź w poruszającym wpisie. „Będziemy walczyć”!

Na początku grudnia 2022 r. Olga Bołądź ujawniła, że jest w ciąży. 38-letnia aktorka wcześniej ukrywała swój stan, dopiero podczas gali z okazji 30-lecia stacji Polsat, pokazała ciążowy brzuszek.

Olga Bołądź ma już 10-letniego syna Brunona. Natomiast ojcem jej drugiego dziecka jest obecny partner aktorki – Kuba Chruścikowski.

Kobiety w stanie błogosławionym powinny szczególnie dbać o swój spokój i unikanie stresujących sytuacji. Niestety Olga przeżywa trudny czas.

 

https://www.instagram.com/olgaboladz_official/

 

Jeszcze w grudniu aktorka opowiadała o swojej akcji, której celem jest wspieranie bezpańskich psów. Wspomniała także o swojej Lusi – buldożce francuskiej adoptowanej z pseudo hodowli, gdzie traktowana była jako suka rozpłodowa.

 

Kochacie psy? Bo ja bardzo, szczególnie te opuszczone, bezdomne i te które z ręki człowieka zaznały tylko bólu. Z tej miłości wraz @schroniskopegasus i @naoko.store popełniłam koszulkę z której cały zysk idzie na pomoc podopiecznym fundacji Pegasus. Właśnie od nich adoptowałam Luśkę i od tej pory widzę ile dobra robią 🐾❤️ Wrzuciłam na instastory link do sklepu i polecam taki prezent dla każdego kto lubi pomagać zwierzakom 🫶🏻✨

– pisała Olga.

 

Teraz poinformowała, że ukochany piesek jest ciężko chory.

 

Kiedy choruje Twój najlepszy przyjaciel Lusia 🫶🏻
Niestety Nasz pies ma trudny czas, ale ten który Nam pozostał wyciśniemy do końca.

 

Aktorka jednak się nie poddaje:

 

Będziemy walczyć do momentu kiedy, nie zobaczymy ze masz już dosyć i czas odpuścić. Lucha kocham Cię całym moim ludzkim sercem. Psia mać walczymy

 

Internauci trzymają kciuki za zdrowie Lusi i mają nadzieję, że pieska uda się uratować.

 

>>>Dominika Gwit urodziła. Są pierwsze zdjęcia maluszka!

 

https://www.instagram.com/olgaboladz_official/

 

Komentarze

Komentarze