Ciężarna Olga FRYCZ pokazała na swoim profilu CIEMNOSKÓRE DZIECKO i jest to… (FOTO)

Olga Frycz oczekuje narodzin dziecka i jest już w bardzo zaawansowanej ciąży.

 

Ojcem dziecka jest partner aktorki Grzegorz Sobieszek (prowadzi akademię MMA i brazylijskiego boksu), a Olga Frycz prezentuje już mocno zaawansowaną ciążę.

Kilka dni temu opublikowała zdjęcie z… ciemnoskórym dzieckiem! Jak się jednak okazuje, jest to lalka, którą tata aktorki przywiózł jej jako prezent.

 

instagram.com/toja_mama/

 

Olga Frycz podzieliła się z fanami swoim wspomnieniem:

 

„❤️Jak miałam cztery lata mój Tata pojechał „zagranicę” a ja poprosiłam go żeby przywiózł mi kolejną lalkę barbie ! „Zagranica” to było dla mnie coś magicznego, tajemniczego, odległego, pełnego lalek barbie, kolorowych lajkrowych leginsów i klocków lego! Tak sobie to wtedy wyobrażałam. Dla mnie istniało 5 miejsc na świecie : Kraków, Zakopane, Dźwirzyno, Baborowo i Zagranica. 
Tata często tam jeździł z racji swojego zawodu oczywiście i zawsze przywoził nam super prezenty 🎁😁. Tamtym razem zamiast kolejnej Barbie postanowił przywieźć mi dużą czarną lalę, która była rozmiarów mojego najmłodszego brata Wojtka. 
To była już na zawsze moja ukochana lala ❤️ Smarowałam jej pupę sudokremem, zakładałam pampersy, ubierałam śpioszki po moich braciach i kąpałam w wannie. Dziś rozmawiając z moją Mamą okazało się, że moja reakcja na czarniutką lalę wcale na początku nie była aż tak entuzjastyczna, ale rodzice wytłumaczyli mi wtedy, że na całym świecie żyją dzieci o różnych kolorach skóry. Teraz już wiem, że prezent od taty miał pełnić funkcje edukacyjną i jestem przekonana, że właśnie dlatego jakakolwiek oddmienność nie robiła na mnie, jako na dziecku żadnego wrażenia. 
Dziś lala siedzi czyściutka w szafie i czeka … a ja czekam wraz z nią na moment, w którym podarujemy ją naszej córce. Mam nadzieje, że ten prezent pozwoli jej zrozumieć, że ludzie są różni i nigdy nie należy nikogo oceniać na podstawie koloru skóry. 
Czym skorupka za młodu nasiąknie … „

 

Czy ktoś z Was też miał taką lalkę w czasach PRL-U? 🙂

 

źródło: instagram.com/toja_mama/

Komentarze

Komentarze