Co nas czeka po śmierci? Mrożąca krew w żyłach przepowiednia Jackowskiego!

Czy istnieje życie po śmierci? Poznajcie najnowszą przepowiednię Krzysztofa Jackowskiego…

Życie pozagrobowe

Wielu z nas zadaje sobie pytanie, czy istnieje życie po śmierci. Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego, którzy wierzy w reinkarnację – tak. Słynny jasnowidz z Człuchowa uważa, że po śmierci możemy wielokrotnie żyć.

Czym jest śmierć?

„To powrót do samego siebie. Nasze życie na tym świecie jest liniowe, stanowi formę wyobraźni (…) Umieramy, ale potem będziemy żyli wielokrotnie. Bóg nam zrobił numer, bo żyjemy etapami. Każde nowe życie wydaje nam się nowe i niezwykłe, tymczasem żyjemy wiecznie, ale nigdy się o tym nie dowiemy, choć o te wcześniejsze doświadczenia będziemy bogatsi. Warto zwrócić uwagę, że rodzimy się z pozytywnymi i negatywnymi cechami charakteru. Jest to cała karma z wielu naszych przeżyć” – twierdzi Jackowski.

 

Czytaj też: Kolejna wizja Jackowskiego! W najbliższą niedzielę wydarzy się COŚ NIEZWYKŁEGO!

 

Czym jest reinkarnacja?

„Nigdy nie zagłębiałem się w zasady hinduizmu, natomiast uważam, że reinkarnacja jest podstawą naszego istnienia. Jeżeli dotychczas żyliśmy szlachetnie, potem urodzimy się jako osoby dużo ciekawsze. Ale jeżeli bylibyśmy gnojami dla naszych bliskich i męczylibyśmy ich, to potem okradniemy swoją osobowość i urodzimy się dużo gorsi” – uważa słynny jasnowidz.

Niedługo na rynku ukaże się książka Przemysława Lewickiego „Jasnowidz Jackowski”, w której autor analizuje najgłośniejsze sprawy, które usiłował rozwikłać Jackowski. Kupicie?

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze