Kolejna wizja Jackowskiego! W najbliższą niedzielę wydarzy się COŚ NIEZWYKŁEGO!

Krzysztof Jackowski wraca z kolejną wizją. Tym razem dotyczy ona zbliżających się wyborów prezydenckich. Zdaniem słynnego jasnowidza, już w najbliższą niedzielę w naszym kraju może wydarzyć się coś nieoczekiwanego…

Przepowiednie Jackowskiego

Krzysztof Jackowski już dawno temu przewidział nadejście pandemii. W jednej ze swoich wizji zobaczył ludzi, którzy boją się oddychać oraz lekarzy w kombinezonach. Jasnowidz przewidział też, że w tym roku Polska będzie walczyła z suszą i bezrobociem. Pomógł też ustalić, gdzie znajduje się ciało zaginionego Kacperka z Nowogrodźca a także wielu innych zagubionych dzieci. O czym mówi jego najnowsza przepowiednia?

Czytaj też: Jackowski STRASZY: „To się zaczęło! OSTRZEGAŁEM przed tym!”

Dotyczy ona wyborów

Najnowsza wizja Jackowskiego dotyczy niedzielnych wyborów prezydenckich.

Nie wiem co to ma znaczyć, nie umiem nawet wytłumaczyć tego, co poczułem… Skojarzył mi się prezydent Duda, ale i też kontekst Trzaskowskiego, że być może on teraz wyrasta na głównego konkurenta wobec pana Dudy. (…) Niedziela… niedziela, przeciągnie, nie wiem o co chodzi…”.

W niedzielę możemy być zaskoczeni w kampanii wyborczej, coś się może wydarzyć albo skandalicznego albo coś o czym wszyscy będą mówili. Duda w stosunku do Trzaskowskiego… Dla jednego z nich może to być kompromitujące, być może dla Dudy” – mówi Jackowski.

Co się wydarzy w niedzielę? Przekonamy się już niebawem.

Źródło: YouTube

Zdjęcie: YouTube

Komentarze

Komentarze