Jackowski STRASZY: „To się zaczęło! OSTRZEGAŁEM przed tym!”

Jasnowidz z Człuchowa ma dla nas kolejną wizję, która dosłownie mrozi krew w żyłach! Co zobaczył tym razem?

Przewidział pandemię

Krzysztof Jackowski już dawno temu przewidział nadejście pandemii. W jednej ze swoich wizji zobaczył ludzi, którzy boją się oddychać oraz lekarzy w kombinezonach. Jasnowidz przewidział też, że w tym roku Polska będzie walczyła z suszą. O czym mówi jego najnowsza przepowiednia?

Jest źle

W swoim kolejnym przekazie, Jackowski straszy ludzi nadejściem…

“Każdy z nas chyba zauważa już, że dzieje się coś nie tak i że nie do końca chodzi o pandemię, a realizowane jest coś znacznie innego” – mówi tajemniczo.

Czytaj też: Polacy boją się koronawirusa, a tymczasem NADCIĄGA…?!

Jackowski
Pixabay

Co ma na myśli?

Zdaniem Jackowskiego, czeka nas ogromny kryzys gospodarczy i wszechobecny lęk.

Ostrzegałem przed tym. Mówiłem, że rok 2020 obedrze nas ze złudzeń i będzie to pierwszy rok czegoś, co nie będzie dobre dla nas wszystkich. Obecnie znajdujemy się już w takiej sytuacji. Mamy początek protestu przedsiębiorców w Warszawie. Myślę, że coraz bardziej obecna sytuacja będzie nas niepokoiła. Zaczęło się to przed czym już ostrzegałem. Sytuacja jest bardzo poważna! Sytuacja gospodarcza. Ale jest jeszcze coś gorszego od sytuacji gospodarczej. Mianowicie to, że jesteśmy kompletnie zdezorientowani, co tak naprawdę się dzieje. I to jest straszne i tutaj jest we mnie duży lęk. To się zaczęło! Większość z nas na razie jeszcze wierzy, że to, co się zaczęło, to pandemia. Ale chyba już coraz mniej tak myśli… I chyba słusznie” – powiedział Krzysztof Jackowski.

Wierzycie w jego wizje?

Czytaj też: PARALIŻUJĄCA wizja Jackowskiego! „BOJĘ SIĘ tej swojej przepowiedni” – sam przyznaje…

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze