Córka Olgi Frycz ma „macochę”. Trudno uwierzyć, JAK wyglądają ich relacje!

36-letnia Olga Frycz jest mamą dwóch dziewczynek. Najpierw ze związku z Grzegorzem Sobieszek, w 2018 roku urodziła się Helena. Następnie na świat przyszła Zofia (ur. 2021), a jej ojcem jest podróżnik Łukasz Nowak.

Już będąc w ciąży z Zosią, Olga Frycz informowała, że zostanie samotną matką. Najwyraźniej więc druga ciąża była efektem krótkotrwałej znajomości.

 

Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór.

– pisała w czerwcu 2021 r. [więcej tutaj]

 

https://www.instagram.com/tojafrycz/

 

Tymczasem Grzegorz Sobieszek związał się z kobietą o imieniu Karina, a Helenka zyskała „macochę”. Jak układają się ich relacje?

 

Otóż kontakty Olgi Frycz z byłym partnerem oraz z Kariną, przeczą stereotypom. Aktorka udzieliła właśnie wywiadu, w którym opowiedziała, jak to u nich wygląda i zapewniła:

 

moja córka ma wspaniałą Macoszkę Karinę

 

Karina z Helenką – screen https://www.instagram.com/xgriszkax/

 

Podziękowała też Karinie za opiekę nad jej córką. Co więcej, jak pisała wcześniej, zdarza się, że Karina i Grzegorz zabierają obie dziewczynki, dzięki czemu Olga ma czas na odpoczynek czy załatwienie swoich spraw.

 

>>>Oliwia Bieniuk pokazała się z „macochą”. Szok, co internauci wypisują pod zdjęciem!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

Komentarze

Komentarze