Cudowna mama na YouTubie, a w rzeczywistości… POTWÓR!

“Fantastic Adventures” na YouTubie ma z ponad 800 000 tys. subskrypcji. Cieszy się popularnością u dzieciaków, jak i dorosłych. Wydawać by się mogło, że Machelle Hackney – założycielka kanału – odpowiedzialna za tyle youtubowej radości jest jednym z cudowniejszych rodziców na świecie. Niestety nie mogliśmy się mylić bardziej…

Zobacz też: Dłubiesz w nosie? Ten nawyk może być niebezpieczny dla zdrowia!

 

Kobieta w zeszły piątek została aresztowana w swoim domu w Arizonie. Usłyszała zarzuty molestowania, wykorzystywania, bezprawnego uwięzienia i zaniedbywania dzieci.

 

 

Jak podaje The Washington Post, kiedy kamery już nie były potrzebne kobieta głodziła i przetrzymywała w szafie siódemkę swoich adoptowanych dzieci. Traktowała je gazem pieprzowym, biła pasami, szczotkami i wieszakami. Byli zmuszani do lodowych kąpieli, a od świtu do północy musieli stać z uniesionymi rękami nad głową. Jak podaje policja 6 z 7 dzieci była niedożywiona. 

 

 

 

O sprawie zrobiło się głośno, kiedy biologiczna córka Machelle Hackney zgłosiła władzom podejrzenie o popełnieniu przestępstwa. Oprócz 48-letniej kobiety, zatrzymani zostali również jej pełnoletni synowie.

 

 

YouTube na wieść o oskarżeniach zablokował kanał, ale filmy są nadal dostępne. Kto by pomyślał, że za np. misją zdobycia ciasteczek stoją tak przerażające rzeczy!!!

https://www.youtube.com/watch?v=fRZNtDrgYH8

 

Źródło: thewashingtonpost @Fantastic Adventures
Źródło zdjęcia: YouTube

Komentarze

Komentarze