Czterometrowy pyton udusił 13-letniego chłopca

W Indonezji rozegrał się ostatnio prawdziwy dramat. Czterometrowy pyton udusił 13-letniego chłopca, który próbował go złapać – poinformowano na portalu Coconuts.

Lubił łapać gady

Pochodzący z Indonezji chłopiec miał dosyć niecodzienne hobby, które skończyło się dla niego tragicznie. Dziecko lubiło gady, a w wolnym czasie często łapało węże i jaszczurki. Zauważywszy ogromnego pytona na brzegu rzeki, chłopiec od razu do niego podszedł i złapał go za głowę. W odpowiedzi wąż owinął się wokół jego szyi i zaczął go z całej siły dusić.

Czytaj też: Szokująca historia: Ugandyjka twierdzi, że urodziła trojaczki. Problem w tym, że to PYTONY…

Przyjaciel ruszył na pomoc

Chłopiec nie był nad rzeką sam – udał się nad wodę w towarzystwie przyjaciela ze szkoły. Kolega nastolatka próbował mu pomóc, ale nie był w stanie poradzić sobie ze śmiertelnym gadem.

Chłopiec zdecydował się udać po pomoc, ale kiedy wrócił, odkrył, że jego przyjaciel już nie żyje. Nastolatek zmarł w śmiertelnym uścisku węża.

„Pyton przejął kontrolę i udusił swoją ofiarę na śmierć. Chłopiec nie miał żadnych szans w starciu z tak silnym gadem. Niestety, pomoc nadeszła zbyt późno” – powiedział rzecznik policji.

Czy dało się jakoś uniknąć tej tragedii?

To pytanie zadają sobie teraz przede wszystkim rodzice chłopca, którzy nie zauważyli, że ich dziecko interesowało się tak niebezpiecznym hobby, jak łapanie węży.

Źródło: Coconuts

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze

Komentarze