Dziecko i Figura

Główna

Czy Julia Wieniawa jest już MILIONERKĄ? Nie uwierzysz, ILE ZARABIA

Julia Wieniawa, aktorka, polska aktorka

Julia Wieniawa-Narkiewicz to polska aktorka, piosenkarka, prezenterka telewizyjna i osobowość medialna. Popularność przyniosła jej rola Pauli w serialu Rodzinka.pl. Wcieliła się również w postać Sandry w filmie „Kobiety Mafii” w reżyserii Patryka Vegi.

Julia Wieniawa sukcesywnie rozwija swoją karierę. Zaledwie 20-letnia piosenkarka, aktorka, ale również influencerka angażowana jest do wielu projektów komercyjnych, co owocuje ogromnymi zarobkami. Czy Julia jest już milionerką? Okazuje się, że Wieniawa-Narkiewicz za zrealizowane projekty otrzymuje olbrzymie sumie pieniędzy.

Jakiś czas temu dziennikarze „Super Expressu” poinformowali swoich czytelników, że Julia Wieniawa na reklamie butów zarobiła 600 tys. zł, a kampania związana z odzieżą sportową przyniosła jej ok. 750 tys. zł. Trzeba przyznać, że takie zarobki dla wielu z nas są nieosiągalne!

Jak informuje „Super Express” za najnowszy projekt młoda gwiazda zażyczyła sobie… aż milion złotych!

Na co wydaje swoje „ciężko” zarobione pieniądze młodziutka artystka 

– Kupiłam mieszkanie i myślę, że robię bardzo dobre inwestycje, o których też nie wszystkim muszę mówić, bo to moje prywatne sprawy – powiedziała w trakcie programu Michała Dziedzica 20-letnia aktorka.

Źródło: Super Express

Źródło zdjęcia: Instagram

  
Wyżej