Czy Twój partner Cię ZDRADZI?! Sprawdź horoskop partnerski na 2021!

Czy w 2021 roku Twój partner Cię zdradzi? A może Ty jego? Sprawdź najnowszy horoskop partnerski portalu dzieckoifigura.pl!

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Spokojnie. W Twoim życiu uczuciowym stabilizacja. Partner będzie dla Ciebie jak plaster na ranę! Nie będziecie narzekać. W Waszym związku nastanie prawdziwa wiosna!

Zobacz także: Sylwia Szostak chwali się figurą! TAKIEGO ciała zazdrości jej KAŻDY!

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Wasze życie uczuciowe będzie pełne ognia! Czasem się pokłócicie, ale zaraz potem szybko się pogodzicie! Idealnym miejscem na godzenie będzie sypialnia! Tam spędzicie sporo czasu!

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Zdrady na horyzoncie nie widać, ale… strzeżcie się. Wasz związek jest narażony na ataki! Czyha na Was zawistny Baran! Musicie ciągle dokładać do pieca! Wtedy w związku będzie jak w raju!

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Ale upał! Partner zaskoczy cię nowymi umiejętnościami w… łóżku! To sprawi, że Wasz związek będzie przeżywał drugą młodość! Dobrze wykorzystajcie ten czas! Może się długo nie powtórzyć!

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Kwiaty, randki, szampan, tańce – to czeka Was w tym roku. Ciągle będziecie przeżywać coś nowego. Nie grozi Wam nuda! To po prostu będzie rok pełen niespodzianek! Zazdrościmy!

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Pamiętaj, że Twój partner potrzebuje docenienia i… dopieszczenia! Jeśli o tym nie zapomnisz, w Twoim związku będzie gorąco jak w piecu u kowala! Na pewno nie będziecie się nudzić!

Fot. Pixabay

Waga (23 września – 22 października)

To będzie dziwny rok. Raz będzie jak w raju, a innym razem jak w… więzieniu! Sporo zależy od Was. Nie spoczywajcie na laurach! Związek potrzebuje ciągłego dokładania do ognia! Bez tego będzie zimno jak w Grenlandii!

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Myślałeś o zdradzie? Natychmiast o niej zapomnij! W 2021 roku czeka Cię druga młodość! Zbieraj siły, bo szybko nie wyjdziesz z łóżka! W Twoim partnerze obudzą się dawno uśpione siły!

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Twój partner jest znudzony. Ma dość monotonni! Zrób coś z tym! Zmień coś w swoim życiu! Zaproś go na randkę, kup prezent lub rozbudź go na nowo. Jeśli nic nie zrobisz, Twój związek może nie przetrwać roku!

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

To nie będzie czas uniesień, ale będzie bardzo miło i rodzinnie. Chyba właśnie na to czekałeś?! Ciepło domowego ogniska jest dla Ciebie najważniejsze. Tego w tym roku nie zabraknie!

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Twój związek będzie pełny niespodzianek. Każdego dnia czeka Cię coś nowego! To będzie prawdziwy rollercoaster! Ale nie będziesz narzekał! Każdy chciałby przeżyć taki rok. Emocji nie zabraknie!

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Niestety, nie będziesz miał wielkiego wpływu na swój związek. Jak to możliwe? Wszystko dlatego, że Twój partner będzie tylko gościem w Waszym domu. Finalnie wyjdzie to Wam na plus, bo tęsknota rozpali Was na nowo!

Zobacz także: TE filmy podniosą temperaturę w Twoim ŁÓŻKU! Sprawdź, co oglądać z partnerem!

Fot. Pixabay

Komentarze

Komentarze