Danuta Martyniuk to ikona mody? Zobacz jak zmieniła się na przestrzeni lat

Jeszcze kilkanaście miesięcy temu nikt nie miał pojęcia, kim jest ani jak wygląda żona naczelnego polskiego discopolowca – Zenka Martyniuka. Dziś pani Danuta jest na ustach wszystkich!

Kim jest Danuta Martyniuk?

Danuta Martyniuk to żona lidera Akcentu – Zenka Martyniuka. Gwiazdor disco polo poznał swoją wybrankę w 1987 roku, gdy grał koncert na majówce w Grabowcu, niedaleko Bielska Podlaskiego. Danusia wybrała się na imprezę ze swoją siostrą. Podobno od razu wpadła w oko Zenkowi, ale ten był zbyt nieśmiały, żeby do niej podejść, więc poprosił o pomoc swojego kolegę.

ikona
YouTube

Para powiedziała sobie sakramentalne „tak” 4 lutego 1989 roku w kościele Matki Bożej z Góry Karmel w Bielsku Podlaskim. Owocem miłości Martyniuków jest syn Daniel, który został niedawno po raz pierwszy ojcem.

Zmiana stylu

Pani Danuta jest dziś na ustach wszystkich nie tylko dlatego, że jest żoną Zenka, ale też z uwagi na jej luksusowy styl ubierania. Całkiem niedawno żona Martyniuka pokazała się w długich skórzanych kozakach Louis Vuitton, które kosztowały ok. 10 tys. złotych! W jej szafie znajdziemy też wiele innych ubrań od najlepszych projektantów.

Czy Danusia może już być uznawana za prawdziwą ikonę mody?

Od dawna interesuję się modą. Myślę też, że z tym zamysłem się urodziłam” – zdradziła „Faktowi” Danusia Martyniuk.

ikona
YouTube

Żona Zenka nie ukrywa, że lubi towar luksusowy i z najwyższej półki. Jej ulubione marki to:

„Lubię dobrze wyglądać, ale też pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Louis Vuitton, Coco Chanel, Prada czy też Burbery. Uważam, że one najlepiej leżą na kobiecie” – ujawnia w rozmowie z tabloidem dodając, że marki te są słabo dostępne w naszym kraju, więc na zakupy najczęściej udaje się za granicę, zwykle do USA lub Brukseli.

Wyglądała zwyczajnie

Warto zauważyć, że jeszcze jakiś czas temu kobieta wyglądała bardzo zwyczajnie i nie przyciągała zbytniej uwagi swoim wyglądem. Dziś prezentuje się jak prawdziwa gwiazda i to bez pomocy stylistów!

Zobaczcie, jak wyglądała kiedyś i jak wygląda teraz żona Zenka!

Czytaj też: Żona Zenka wydaje FORTUNĘ na zakupy! Jakie są jej ulubione marki? 

ikona
Instagram
ikona
YouTube
ikona
YouTube
ikona
YT

Źródło: Fakt

Zdjęcia: YouTube, Instagram

Komentarze

Komentarze