Żona Zenka wydaje FORTUNĘ na zakupy! Jakie są jej ulubione marki? 

Styl Danuty Martyniuk śmiało można nazwać jako „luksusowy” i „z najwyższej półki”. Kto za to wszystko płaci? Oczywiście – Zenek, w końcu discopolowiec zarabia krocie. Jakie są ulubione marki Danusi? Co na to wszystko Zenon?

Ona ma styl

Danuta Martyniuk bardzo przykuwa uwagę swoim wyglądem. Widać, że ma własny styl i szczególnie sobie upodobała luksusowe stroje i dodatki. Całkiem niedawno żona Zenka pokazała się w długich skórzanych kozakach Louis Vuitton, które kosztowały ok. 10 tys. złotych! W jej szafie znajdziemy też wiele innych ubrań od najlepszych projektantów.

„Od dawna interesuję się modą. Myślę, że z tym zamysłem się urodziłam” – zdradza „Faktowi” Danusia Martyniuk.

Jakie są jej ulubione marki?

Gwiazda zdradziła „Faktowi”, że lubi towar z najwyższej półki. Jej ulubione domy mody to…

„Lubię dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Louis Vuitton, Coco Chanel, Prada czy też Burbery. Uważam, że one najlepiej leżą na kobiecie” – ujawnia w rozmowie z tabloidem dodając, że marki te są słabo dostępne w naszym kraju, więc na zakupy najczęściej udaje się za granicę, zwykle do USA lub Brukseli.

zakupy
Instagram

Co na to wszystko Zenek?

Nie ma co tego ukrywać, że gdyby nie Zenek, Danuty raczej nie byłoby stać na podobne zachcianki. Co na to wszystko gwiazdor?

„Zenkowi podobam się we wszystkim. Czasem się go radzę, którą sukienkę kupić, ale on – jak to facet – mówi, że i ta ładna, i ta też ładna, więc muszę kierować się własnym gustem. Bo z pomocy specjalistów nie korzystam” – zdradza żona Zenona.

Czytaj też: Wyszło na jaw KIM była żona Martyniuka. Zarabiała na życie jako…

zakupy
Instagram

Źródło: Fakt, Pomponik

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze