Gratka dla fanów bajek Disneya! Koncert Księżniczek Disneya w Polsce!

Bajki Disneya od dziesięcioleci cieszą się wielką popularnością. Dziewczynki zaś upodobały sobie bajki, w których bohaterkami są księżniczki.

W Stanach Zjednoczonych organizowane są koncerty z piosenkami Disneya, a także show pod nazwą „Disney na lodzie”. Teraz także polska publiczność będzie miała okazję wziąć udział w tego typu wydarzeniu.

 

https://www.facebook.com/DisneyFrozen

 

Wszystko w ramach tournee “Disney Księżniczki Koncert”. Podczas koncertów usłyszymy piosenki z obu części Krainy lodu, Vaiany: Skarbu oceanu, Pocahontas, Zaplątanych, Aladyna, Mulan czy Małej syrenki. To wyjątkowe widowisko ubarwią materiały filmowe na wielkim ekranie.

 

Piosenki z Disneya zaśpiewają młodzi, lecz doświadczeni wokaliści – Sara James, aktorka musicalowa Paulina Grochowska, chórzystka programu muzycznego: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – Sylwia Przetak, wokalistka i aktorka dubbingowa filmów Disneya – Zosia Nowakowska i wokalista musicalowy – Maciej Pawlak.

 

Koncert Księżniczek Disneya to muzyczne wydarzenie stworzone z myślą nie tylko o dzieciach i młodzieży, ale o wszystkich miłośnikach animowanych filmów Disneya i znakomitej, wielokrotnie nagradzanej muzyki, która od lat skrada serca małych i dużych.

– zapewniają organizatorzy wydarzenia.

 

Gdzie i kiedy odbędą się wydarzenia w ramach “Disney Księżniczki Koncert”?

 

Na koncert można się wybrać do jednego z pięciu miast:

 

  • Kraków, Tauron Arena, 7.05.2023
  • Katowice, Spodek, 14.05.2023
  • Warszawa, COS Torwar, 27-28.05.2023
  • Wrocław, Hala Stulecia, 11.06.2023
  • Gdańsk / Sopot, Ergo Arena, 18.06.2023

 

Bilety i więcej informacji dostępne na stronie  www.disneyksiezniczki.pl

 

fot. Agencja Follow The Step

 

źródło: mat. prasowe Agencja Follow The Step

Komentarze

Komentarze