“Disney Księżniczki Koncert” w Katowicach [RELACJA]

14 maja 2023 w katowickim Spodku odbyło się wydarzenie w ramach trasy “Disney Księżniczki Koncert”.

Czego możemy się spodziewać po “Disney Księżniczki Koncert” i do kogo kierowana jest ta impreza?

 

fot. dzieckoifigura.pl

 

Koncert dla księżniczek?

 

W niedzielę katowickim Spodku pojawiło się kilka tysięcy osób, a w większości były to małe dziewczynki przebrane za księżniczki. Dziewczynki najczęściej przybyły w towarzystwie mam, część przyszła z tatą, a niektóre z obojgiem rodziców. Na “Disney Księżniczki Koncert” pojawiło się też trochę chłopców. Nie ma jednak wątpliwości, że koncert księżniczek Disneya przyciągnął przede wszystkim dziewczynki.

 

fot. dzieckoifigura.pl

 

Jeśli chodzi o wiek, to impreza kierowana jest do dzieci od kilku do kilkunastu lat. Pamiętać jednak trzeba, że występ trwa około 2 godzin, więc dla mniejszych dzieci może być za długo.

 

“Disney Księżniczki Koncert” – multimedialne show

 

Na “Disney Księżniczki Koncert” nie tylko usłyszymy piosenki z najsłynniejszych bajek Disneya, ale też zobaczymy ich fragmenty.

W trakcie imprezy wykonywane są utwory z bajek takich jak „Kraina Lodu”, „Zaplątani”, „Król Lew” czy „Pocahontas”, a na ekranie wyświetlany jest obraz z danego filmu.

Do tego dołączono elementy świetlne, dym czy też wypuszczano bańki mydlane, które dzieci z publiczności próbowały łapać.

 

fot. dzieckoifigura.pl

 

Kto występuje na koncercie księżniczek Disney’a?

 

Koncerty “Disney Księżniczki Koncert” to wielka atrakcja. Nie tylko usłyszymy znane piosenki, ale też wykonywane są one przez znane nam osoby. W obsadzie koncertu pojawiły się bowiem „głosy z bajek” aktorki i aktorzy dubbingowi – Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński, Justyna Bojczuk oraz debiutująca w tej roli Sara James.

 

fot. dzieckoifigura.pl

 

Kolejne występy odbędą się w Warszawie, Wrocławiu i na Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. Więcej informacji na stronie: disneyksiezniczkikoncert.pl

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Follow The Step (@followthestep)


WSPÓŁPRACA BARTEROWA

Komentarze

Komentarze