Długo TO UKRYWALI! Ciąża księżnej to tak naprawdę…

Księżna Diana przez wiele miesięcy żyła w kłamstwie. Wolała milczeć niż wyznać całą prawdę swojemu mężowi…

To już 22 lata…

Mimo iż od śmierci księżnej Diany minęły już 22 lata, wciąż budzi ona żywe zainteresowanie na Wyspach Brytyjskich – i nie tylko. Wiele osób do dziś interesuje się faktami z jej życia i bardzo chętnie kupuje biografie księżnej. W jednej z nich pojawił się fragment, który zszokował fanów Diany! Wynika z niego, że przez wiele miesięcy skrywała ona przed swoim mężem księciem Karolem pewną prawdę. Kiedy ta w końcu wyszła na jaw, książę oniemiał…

Burzliwy związek

Małżeństwo księcia Karola i księżnej Diany z pewnością można określić jako burzliwe. Na każdym kroku widać było, że nie są sobie pisani i wcale nie starali się tego ukrywać. Mimo to, para bardzo szybko doczekała się swojego pierwszego dziecka – już rok po ślubie, 21 czerwca 1982 roku na świat przyszedł książę William. Był to przełomowy moment w życiu Diany, która całkowicie poświęciła się macierzyństwu.

Długo skrywana tajemnica

Kiedy dwa lata później księżna zaszła w drugą ciążę i podczas badania USG dowiedziała się, że znów będzie miała syna, postanowiła nie mówić tego Karolowi aż do dnia porodu.  Tak przynajmniej twierdzi autor biografii o księżnej, zatytułowanej „Diana: Her True Story”.

„Wiedziałam, że Harry będzie chłopcem, ponieważ widziałam na skanie. Karol zawsze chciał dziewczynkę. Chciał dwoje dzieci: chłopca i  dziewczynkę. Wiedziałam, że Harry był chłopcem i nie powiedziałam mu” – mówiła Diana.

Jaka była pierwsza reakcja księcia Karola?

Książę Karol zareagował dość optymistycznie na wieść, że został tatą chłopca.

„O Boże, to chłopiec, i ma nawet rude włosy” – miał powiedzieć.

Tak naprawdę był jednak zawiedziony, ponieważ marzył o córeczce. Podczas chrztu książę Karol zwrócił się do matki Diany i z rozbrajającą szczerością przyznał, że nie jest specjalnie zadowolony z drugiego syna.

„Byliśmy bardzo rozczarowani – myśleliśmy, że to będzie dziewczynka” – miał powiedzieć w imieniu swoim i Diany.

Czytaj też: W toalecie Camilli Parker-Bowles ZNALEZIONO… Szokujące odkrycia sprzed lat!

ciąża
Instagram
ciąża
Instagram

Źródło: Pikio.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze