Dziecko i Figura

Główna

Doda nie miała na Telekamerach…? Gwiazda wyjaśnia!

Doda

W poniedziałek w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia Telekamer „Tele Tygodnia”. Jedną z gwiazd, które się na niej pojawiły była Doda. Strój piosenkarki wywołał prawdziwą sensację wśród zgromadzonych gości. Dlaczego? Zobaczcie sami!

Rozdanie Telekamer

Ceremonię rozdania Telekamer „Tele Tygodnia” poprowadzili Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Jedną z gwiazd wręczających statuetkę była Doda, która pojawiła się na scenie w kreacji z ogromnym rozcięciem, które odsłaniało jej pachwinę!

majtki

Instagram

Czy Doda miała na sobie majtki?

Wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy Doda miała na sobie majtki, ponieważ spod sukni nie wystawał nawet najmniejszy paseczek, który wskazywałby na to, że założyła bieliznę.

„Czy ty nie masz na sobie majtek?”.

„Jakim cudem nie było nic widać?”.

„Pozamiatałaś ich tą nogą”.

„Czy wy też nie widzicie tu majtek?” – pytali obserwatorzy Rabczewskiej.

Doda miała już dość pytań od fanów, którzy dociekali, czy rzeczywiście założyła majtki czy nie, i postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości na swoim Instagramie. Artystka wrzuciła do sieci zdjęcie produktu, który miała tego wieczora na sobie. Okazuje się, że były to c-stringi, czyli stringi bez żadnych pasków z boku, ale zakrywające miejsca intymne.

majtki

Instagram

Czy takie majtki są wygodne?

Dziennikarze „Super Express” skontaktowali się z Dodą i zapytali ją, czy noszenie takich nietypowych majtek jest wygodne.

„Były bardzo wygodne. Pracuję na scenie od lat i umiem dostosować bieliznę do kreacji. Ale na co dzień, szczególnie w zimą, polecam jednak ciepłe, niesceniczne majtki” – doradza Rabczewska.

Też byście założyły w razie potrzeby takie stringi?

Czytaj też: Doda ma POWAŻNE problemy ze zdrowiem! Na dowód opublikowała…

majtki

Instagram

Źródło: Instagram, Super Express

Zdjęcia: Instagram


  
Wyżej