Doda ma POWAŻNE problemy ze zdrowiem! Na dowód opublikowała…

Doda ma od jakiegoś czasu poważne problemy ze zdrowiem. Dobrze pamiętamy, jak gwiazda walczyła z uporczywym bólem kręgosłupa. Teraz ma kłopoty ze słuchem. Czy to już koniec jej kariery wokalnej?

Bolący kręgosłup

Mimo iż Dorota wygląda, jak prawdziwy okaz zdrowia, już nie raz uskarżała się na problemy ze zdrowiem. Wszyscy dobrze pamiętamy, jak artystka przez kilka lat walczyła z bólem kręgosłupa, który dokuczał jej dosłownie dzień i noc. Jak sama przyznaje, gdyby nie regularne ćwiczenia i rehabilitacja pod okiem specjalistów, do dziś cierpiałaby z powodu bólu kręgosłupa.

„Z moim kręgosłupem jest bardzo dobrze, odkąd dużo ćwiczę. Jestem w szoku. Ale świetnie!” – przyznała w”Super Expressie”.

Pisk w uszach

Niestety, na tym nie koniec problemów zdrowotnych Dody. Okazuje się, że gwiazda ma od jakiegoś czasu poważne kłopoty ze słuchem. Piosenkarce dokucza utrzymujący się pisk w uszach.

Na początku Doda sama próbowała postawić diagnozę i doszła do wniosku, że przyczyną silnego pisku w jednym uchu może być to, że nosi aparat ortodontyczny, ponieważ jej zdaniem, może on uciskać na nerw słuchu. Czy jej podejrzenia okazały się słuszne? Niestety, okazuje się, że…

„I znów to samo. Doszedł szum jak z muszli przy uchu. Trzecia doba wariacji…” – napisała Doda, dodając, że to najwyższa pora na wizytę u lekarza.

Czytaj też: Doda skomentowała ciążę Rozenek. Ostre słowa!

Potrzebny specjalista

Gwiazda planuje udać się do znanego w całej Europie ośrodka w Kajetanach pod Warszawą. Doda ma nadzieję, że znajdzie się tam ktoś, kto jej pomoże, w końcu pracują tam najlepsi polscy specjaliści w tej dziedzinie.

„Jutro mam kolejne badania słuchu i ucha wewnętrznego. Najważniejsze jest to, żeby zadziałać w ciągu 24 godzin, gdyby to była głuchota. Dostałam lek sterydowy. Nie bagatelizujcie takich rzeczy, od razu idźcie do lekarza” – zaapelowała do fanów.

Nietypowe zdjęcie

Wszystko wskazuje na to, że Doda jest już po wizycie, ponieważ właśnie opublikowała w sieci zdjęcie rentgenowskie swojej głowy. Widać na nim układ jej twarzoczaszki i dosyć wyraźne rysy jej twarzy. Co ciekawe, nietypowa fotka bardzo spodobała się jej fanom…

„Piękny profil. Nawet taki”.

„Duży mózg. Gratulacje!”.

„Piękna fotka”.

„Perfect Queen skull” – pisali.

Czy stan zdrowia Dody w końcu się poprawi?

Czy Doda dojdzie w końcu do zdrowia i będzie jeszcze dla nas śpiewać? Mamy nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto pomoże piosenkarce. W końcu, życie z piskiem w uszach to na pewno nic miłego…

Czytaj też: TAK wyglądała Doda w dzieciństwie! Nie uwierzysz!

zdrowiem
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze