Doda wyjaśnia: „odpowiedź na frapujące majtkowe pytania znajdziecie na…”

Na Sylwestrze w Polsacie Doda wystąpiła w odważnej kreacji autorstwa Patrycji Kujawy.

Znana ze swojego zamiłowania do odważnych, czasem nawet kontrowersyjnych stylizacji Doda, także w Sylwestra postawiła na oryginalność. Na koncercie wystąpiła w kilku strojach, a jeden z nich nie dawał fanom spokoju!

Chodziło o komplet – top i spódniczkę – ze złotego, lśniącego materiału. O ile top wyglądał „bezpiecznie, to nie można było tego powiedzieć o spódniczce – miała bardzo duże rozcięcie ukazujące całe udo. Internauci zastanawiali się, czy Doda ma na sobie majtki?

Zapewne gwiazda dostała sporo pytań w tym temacie, bo w końcu postanowiła odnieść się do sprawy i wyjaśniła:

 

Jeżeli moje postowanie zajebistych zdjęć z Sylwestra co poniektórych tak samo irytuje jak mnie pytania czy byłam w posiadaniu bielizny w tym kostiumie… to naprawdę rozumiem ich😅 Jednakże to porównanie jest dosyć niesprawiedliwe ponieważ odpowiedź na frapujące majtkowe 🙄 pytania znajdziecie na ostatnim zdjęciu co zatrzyma niejako ich lawinę .

 

Opublikowała też kilka zdjęć w tej frapującej kreacji. I faktycznie, majtek trudno się dopatrzeć. Gdy jednak przyjrzymy się uważniej widzimy, że – na szczęście są! – choć w cielistym kolorze. I dzięki temu nie rzucały się w oczy.

Może następnym razem Doda powinna założyć białe majty, tak by nikt nie miał wątpliwości? 🙂

 

odważna kreacja Dody – https://www.instagram.com/dodaqueen/
są majtki! – https://www.instagram.com/dodaqueen/

 

 

Komentarze

Komentarze