Dominika Gwit dziękuje Bogu. To cud!

W połowie stycznia 2023 r. Dominika Gwit urodziła swoje pierwsze dziecko, a dziś gościła w „Dzień Dobry TV”, gdzie opowiadała między innymi o swojej chorobie.

Aktorka od wielu lat miała sporą nadwagę, nie mogła też zajść w ciążę. Swego czasu Dominika Gwit spektakularnie schudła. Jak jednak mówi, zrzucenie 50 kilogramów wiązało się z głodzeniem.

 

Wiedziałam, że dzieje się ze mną coś złego.

– powiedziała w wywiadzie.

 

Medycy jednak nie potrafili jej pomóc, radzili wziąć się za siebie i schudnąć. W końcu jednak aktorka trafiła na lekarkę, która pokierowała ją w odpowiedni sposób.

 

https://www.instagram.com/dziendobrytvn/

 

Pani doktor pokierowała aktorkę do ginekologa endokrynologa. Dopiero ten lekarz stwierdził, że Dominika cierpi na zespół metaboliczny i wdrożył odpowiednie leczenie.

 

Od tamtej pory moje życie całkowicie się zmieniło, schudłam 20 kg i one nie wracają, wręcz przeciwnie. Wszystko jest inaczej.

 

Aktorka cierpiała na niepłodność. Jednak po czterech latach starań zdarzył się cud:

 

W skład tego zespołu metabolicznego u mnie wchodzi niepłodność pierwotna, z którą borykałam się wiele lat, ale jakimś cudem dziś jestem tutaj i mogę powiedzieć, że jestem mamą.

 

Gwit przyznała też, że jej ciąża była bardzo dobrze prowadzona. Obecnie ona sama czuje się szczęśliwa w nowej roli. I za to wszystko podziękowała Bogu:

 

To wszystko tak jakoś pięknie się złożyło, że tylko dziękować Bogu, że tak jest. Tak, że bardzo się cieszę.

 

Na co Marcin Prokop zakończył rozmowę, mówiąc „Amen”.

 

>>>Rozenek na trening założyła szokujące spodnie! „podwiń te nogawki bo się wypier*olisz 😂”

 

Cała rozmowa tutaj.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Komentarze

Komentarze