Dorota Gardias jest ZAKOCHANA! Pokazała ZDJĘCIE z partnerem.

Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Dorota Gardias jest zakochana. Do niedawna jednak nie pokazywała się w mediach ze swoim partnerem. Ostatnio opublikowała zdjęcie, na którym widnieje zakochana para. Wyglądają uroczo!

Dorota Gardias była już w kilku związkach. Była była żoną pilota śmigłowców Konrada Skóry, jak również partnerką Piotra Bukowieckiego, z którym ma córkę Hanię. Była także w luźnej relacji romantycznej z pewnym pisarzem i byłym raperem, funkcjonującym obecnie, jako „Żurnalista”.

Nowa miłość

Obecnie Dorota Gardias jest ponownie zakochana. Zdradziła to już w grudniu, kiedy pochwaliła się, że wyjeżdża z pewnym mężczyzną do Rzymu. Nie zdradziła jednak wtedy, kim jest ów tajemniczy mężczyzna.

Ostatnio Dorota Gardias rozwiała wszelkie wątpliwości i po raz pierwszy pokazała wspólne zdjęcie na Instagramie. Okazało się, że związała się ze sportowcem Dariuszem Pachutem!

 

Źródło: www.instagram.com/dorotagardias

 

Źródło: www.instagram.com/dorotagardias

 

„Naszą pasją są wędrówki po górach i przytulanie” brzmi podpis Doroty Gardias pod zdjęciami

 

Dorota Gardias i Dariusz Pachut spędzają wspólnie czas w Szklarskiej Porębie. Para doskonale się dobrała, ponieważ oboje są miłośnikami sportu, co potwierdzają słowa Dariusza Pachuta:

 

„Jesteśmy sportowymi świrami”

„A to dopiero początek…”

 

Kim jest partner Doroty Gardias?

Dariusz Pachut jest ratownikiem medycznym oraz sportowcem. Ukochany znanej pogodynki jest instruktorem strzelania, a także zdobywcą tytułu mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Na tym jednak nie koniec, Dariusz Pachut uprawia także oddaje się także kajakarstwu, wspinaczce lodowej, kanioningu, nurkowaniu, czy też skokom ze spadochronem. Mężczyzna ma 36 lat i pochodzi z małopolski.

 

ZOBACZ TEŻ: Karolina Bielawska w finale Miss Świata! Czy ma szansę wygrać?

 

Źródło: www.plejada.pl

Komentarze

Komentarze