Dorota Gardias skomentowała plotki na temat rozstania z Dariuszem Pachutem

Od dłuższego czasu w mediach pojawiają się plotki na temat rozstania Doroty Gardias i Dariusza Pachuta. Pogodynka w najnowszym wywiadzie dla „Party” odniosła się do tych plotek, potwierdzając rozstanie ze swoim partnerem.

O tym, że Dorota Gardias jest w związku ze sportowcem, Dariuszem Pachutem, dowiedzieliśmy się pod koniec zeszłego roku. Para spotykała się znacznie dłużej, jednak długo utrzymywali swój związek w tajemnicy. Podobno połączyła ich pasja i do gór i do… przytulania.

 

Dorota Gardias potwierdza rozstanie

Dzięki wspólnej pasji, Dorota i Dariusz spędzali ze sobą dużo czasu i często razem wyjeżdżali. Pogodynka chętnie dzieliła się swoim szczęściem w mediach społecznościowych i pokazywała, jak upływa im wspólne życie. Dlatego też wielu fanów zaniepokoił fakt, że w połowie marca z profilu Doroty Gardias zniknęły posty z ukochanym. Wywołało to falę plotek na temat ich rozstania. Pogodynka postanowiła oficjalnie się do tego odnieść.

 

To prawda. Nie jesteśmy już razem. Chcę wierzyć, że czas wyleczy rany– wyznała Dorota Gardias w wywiadzie

 

Teraz muszę skupić się na mojej córce Hani. Mamy swoje plany. Chcemy razem wyjechać na wędrówkę, bo Hania też złapała górskiego bakcyla.– dodała

 

Pogodynka nie chciała jednak wchodzić w szczegóły na temat rozstania. Jak przyznała, rozstanie jest dla niej bardzo bolesne i nie chce wracać do tego, co jest już przeszłością.

 

Źródło: www.instagram.com/dorotagardias

 

Związki Doroty Gardias

Dorota Gardias była w kilku poważnych związkach. Do 2011 roku żyła w małżeństwie z Konradem Skórą. Następnie związała się z Piotrem Bukowieckim, z którym rozstała się po 3 latach. Owocem tego związku jest córka, Hania. Jak przyznała, ich uczucie się wypaliło i rozstali się w zgodzie. Obecnie mają ze sobą dobry kontakt, a Piotr ma bardzo dobre relacje z córką.

 

ZOBACZ TEŻ: Cezary Pazura jest w świetnej formie! Jak on to robi?? Czy to zasługa diety?

 

Źródło: www.plejada.pl

Komentarze

Komentarze