Dorota Wellman zrobiła sobie NAGIE zdjęcia! Jest na nich z DRUGĄ kobietą!

Dorota Wellman słynie z ogromnego dystansu do własnej osoby oraz nieprawdopodobnego poczucia humoru. Ostatnio na Instagramie pojawiły się bardzo odważne zdjęcia. Gwiazda pokazała się na nich nago z drugą kobietą!

Nowy projekt z udziałem Wellman

Dorota Wellman bardzo chętnie udziela się w różnych akcjach społecznych. Ostatnio, wspólnie z bizneswoman Martą Klepką stworzyły audiobook o przyjaźni i kobiecej solidarności. Całość opiewa naga sesja zdjęciowa. Dlaczego gwiazdy zdecydowały się rozebrać?

Czytaj też: Joanna Moro pokazała się NAGO na plaży! „Niesmaczne zdjęcie” – skomentował fan

nagie
IG

Naga sesja

Dorota Wellman wraz ze swoją przyjaciółką z Poznania, Marta Klepką nagrały audiobook pt. „Być kobietą”.  O czym jest najnowszy projekt z udziałem gwiazdy?

„Zbiór moich felietonów został uzupełniony felietonami Marty. W odpowiedzi na moje. W ten sposób stworzyłyśmy całość, pokazałyśmy świat kobiet w różnym wieku, które na wiele spraw mają podobne poglądy, a na wiele zupełnie różne” – mówi Wellman.

nagie
Htsalonik

Naga sesja miała służyć pokazaniu siły kobiet. Wellman w bardzo ciepłych słowach wypowiedziała się o swojej przyjaciółce Marcie.

„Bo jak się spotka szurnięty z szurniętym, to się doskonale zrozumieją. I jak mówię Marcie, że teraz będziemy się kąpać nago w basenie (…) Marta mówi: „O matko! O matko!” i idzie. Albo rozbierze się razem ze mną na sesji zdjęciowej, choć potem, co prawda, odpowiednie rejony przykryłyśmy wielkimi kapeluszami. Cenię w niej to, że ma odwagę, żeby przekraczać swoje granice” – powiedziała dziennikarka.

Zobaczcie zdjęcie pań. Jak wyglądają?

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Hitsalonik.pl, Instagram

Komentarze

Komentarze