Joanna Moro pokazała się NAGO na plaży! „Niesmaczne zdjęcie” – skomentował fan

Joanna Moro wrzuciła do sieci bardzo odważne zdjęcie, na którym widzimy ją nago na plaży, okrytą jedynie skrawkiem ręcznika. Przesadziła?

Ceni sobie naturalność

Joanna Moro bardzo sobie ceni naturalność i często wrzuca na swojego Instagrama zdjęcia bez retuszu, na których nie ma ani grama makijażu a nawet…ubrania. 35-letnia aktorka, która została niedawno mamą, zachwyca swoją formą, zwłaszcza, że ma już za sobą trzy ciąże.

Ostatnio Joanna wyjechała wraz z rodziną nad morze. Na jej instagramowym profilu aż zaroiło się od pięknych, rodzinnych zdjęć. Jedno z nich wywołało jednak sporą sensację, ponieważ widzimy na nim aktorkę NAGO, okrytą jedynie odblaskowym ręcznikiem.

Przesadziła?

Gwiazda opublikowała fotkę, która wprost zszokowała jej fanów. Wśród ciepłych i rodzinnych zdjęć z dziećmi, możemy zobaczyć fotografię niczym z „Playboya”! Czyżby aktorka odsłoniła zbyt wiele?

„To jest po prostu zdjęcie, które dla normalnego odbioru wymaga retuszu! Takie najczęściej widzimy w gazetach, a to takie bez! Moim zdaniem fajniejsze” – napisała pod zdjęciem Moro.

Czytaj też: Naga Joanna Moro pokazała się nad jeziorem. Zobacz!

Co na to obserwatorzy Joanny?

Ci nie ukrywali zażenowania widząc tak odważne zdjęcie na profilu aktorki.

„Lubię Panią, za naturalność i rodzinność… Ale co za dużo to nie zdrowo. Zdecydowanie nie”.

„Może i naturalnie, ale chyba troszkę za dużo pani odsłoniła”.

„Płakać się chce”.

„Gdy zabraknie klasy…”.

„Niesmaczne zdjęcie” – pisali obserwatorzy Joanny.

Mają rację?

Moro
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze