Naga Joanna Moro pokazała się nad jeziorem. Zobacz!

Joanna Moro ceni sobie bliskość z naturą.

Aktorka znana z roli Anny German już nie raz wywołała oburzenie. Joanna Moro szczególnie szokowała na początku tego roku, gdy w zaawansowanej ciąży morsowała w lodowatej wodzie!

Będąc w stanie błogosławionym większość pań chucha i dmucha na siebie. Aktorka robiła wręcz przeciwnie – uważała, że hartowanie jest bardzo dobre. Twierdziła też, że wszystko konsultuje z lekarzem, więc nie zaszkodzi dziecku. Na szczęście miała rację, bo malutka jest zdrowa.

Teraz z nastaniem lata i wakacji Joanna Moro w nieco innym wymiarze zażywa bliskości z naturą. Zaraz po głosowaniu w wyborach prezydenckich aktorka z rodziną pojechała na wakacje na Mazury. Kilka dni temu tak pisała:

 

Znowu natura !!! Od dziecka żyje na łonie przyrody i żyje z ta przyroda w symbiozie 💚 obserwuje , doświadczam, próbuje – cała w nią wchodzę … w wode, w piasek, w drzewa – z żukami, mrówkami, ślimakami od zawsze jesteśmy za pan brat !!! To bardzo ważne żyć w zgodzie ze sobą na naszej wspólnej planecie Ziemi, którego jesteśmy częścią, tak jak inne żywe organizmy … nie bać się tylko zaprzyjaźnić! Nie niszczyć tylko kochać i dbać !

 

Dziś jednak podzieliła się swoim codziennym rytuałem – siedzeniem nago na pomoście nad jeziorem. Napisała:

 

Poranny rytuał 💚💙💚
#peace #calm #nature

 

nagi rytuał Joanny – https://www.instagram.com/joannamoro.official/

 

I zamieściła kilka nagich zdjęć oraz video.

Cóż… gdyby wszyscy turyści mieli takie rytuały, nad jeziorami byłoby bardzo ciekawie…

 

Zobacz też: Blanka Lipińska nago! Tak pokazała się w…

 

 

https://www.instagram.com/p/CCIWKqmp6J-/?igshid=16qxziooycnns

Komentarze

Komentarze