Dramat Doroty Wellman! Dowiedziała się, że jest…

Dorota Wellman (59 l.) to jedna z najpopularniejszych polskich prezenterek.

Swoją karierę dziennikarską rozpoczęła rozgłośniach radiowych najpierw w Radiu Solidarność, później Eska i Radiu Zet. Następnie Dorota Wellman przeszła do telewizji. Pracowała w TVP, a od 2007 roku związana jest ze stacją TVN. To tam razem z Marcinem Prokopem tworzą zgrany duet w Dzień Dobry TVN.

 

Dorota Wellman jest ceniona nie tylko za dziennikarski profesjonalizm, ale też za ciepło i pogodę ducha. Jest to szczególnie cenne, że sama ma za sobą poważne problemy.

 

Dziennikarka przeżyła bardzo trudny okres, gdy starała się o dziecko. Mimo, że była młoda i miała męża, przez wiele lat nie mogła zajść w ciążę. Teraz Dorota mówi wprost, że zmagała się z niepłodnością. Na szczęście po wielu staraniach udało się i Dorota oraz fotograf Krzysztof Wellman doczekali się syna Jakuba. Ma on teraz 26 lat.

 

Drugi problem związany jest z wagą prezenterki. Wiele osób może sądzić, że Dorota lubi być przy kości i nie przejmuje się krytyką. Tymczasem nadwaga u Wellman jest skutkiem ubocznym leczenia hormonalnego związanego z niepłodnością:

 

Moja waga to konsekwencja zaburzeń gospodarki hormonalnej, które będą ze mną do końca życia. No albo można było mieć dziecko albo zaburzenia hormonalne, to ja już wybieram dziecko i nawet nie dyskutuję.*

 

Mimo humoru i dystansu do siebie Dorota Wellman mierzy się z dramatem. Bardzo często spotyka ją hejt i nieludzkie wręcz ataki od ludzi, których nie zna. Z wpisów czy komentarzy dowiedziała się, że dla wielu osób jej wygląd jest odstręczający.

W rozmowie z Agatą Młynarską, Dorota Wellman przyznała:

 

Słyszę o sobie „świnia”, „baleron”, „wieloryb”. Nie będę się wieszać z tego powodu, bo to jest dla mnie mało istotne. Ja wiem, kim jestem. A to, że ktoś lubi pluć, to niech sobie pluje.*

 

Na szczęście mimo takich ataków dziennikarka nie ustaje w pracy i robi swoje. Tak trzymać!

 

Polecamy: 205 kilowy strongman i „koliber” spodziewają się dziecka. Zobacz zdjęcia!

 

 

fot. https://www.instagram.com/josephribkoffwarszawa/

*cyt. fakt.pl

Komentarze

Komentarze