DRAMAT Evy Minge! Przez koronawirusa nie radzi sobie z…

Koronawirus zaskoczył każdego z nas. Niestety, nie wszyscy radzą sobie ze skutkami pandemii. Przykładowo Eva Minge, która…

Skutki pandemii

Zanim wybuchła epidemia koronawirusa, Eva Minge prowadziła bardzo aktywny tryb życia. Często wyjeżdżała, spotykała się z przyjaciółmi i spędzała mnóstwo czasu w pracowni projektując piękne kreacje. Nic dziwnego, że zapracowana gwiazda postanowiła wynająć do domu gosposię, która wyręczała ją w gotowaniu i sprzątaniu. Niestety, teraz to się skończyło i projektantka musi sobie radzić sama. Jak to znosi? Okazuje się, że nie za dobrze…

Czytaj też: Kiedy skończy się pandemia koronawirusa? Krzysztof Jackowski PODAŁ DATĘ!

koronawirusa
IG

Miotła w ruch

Eva postanowiła zabrać się w wolnym czasie za generalne sprzątanie. Niestety, skutki były opłakane…

„Otóż nie jestem najlepsza w sprzątaniu, od lat mam w tej dziedzinie pomoc. Perfekcyjna ze mnie nigdy nie będzie, ale w związku z zasadami kwarantanny narodowej nie miałam wyjścia i przystąpiłam rankiem dnia któregoś do dzieła” – powiedziała projektantka.

„Dumna wieczorem poszłam spać… kawał świetnej roboty! Rano słońce rozwiało mój optymizm, a widok, który zastałam: podłóg w smugach, jak po sankach, szyb jakby za mgłą uzmysłowił mi, że hebanowa czerń i czekoladowy brąz nie są najlepszym rozwiązaniem w moich wnętrzach! Następny dom… jak dożyję, będzie cały kremowy… popielaty? Co się mniej brudzi kochani i lepiej sprząta??????” – pyta Eva.

koronawirusa
IG

Wsparcie od fanek

Fanki, zasmucone tym, że Eva nie radzi sobie ze sprzątaniem, ruszyły jej na pomoc i zaczęły publikować swoje sposoby na czyste i schludne mieszkanie.

„Kochana pani Ewo ocet, ocet i jeszcze raz ocet. Do sprzątania, czyszczenia, prania, odkamieniania. Mniej chemii, a efekty są. Pozdrawiam i trzymajmy się w zdrowiu”, „Kochana Ewciu na smugi nie patrz. Pomyśl że masz nowoczesną podłogę”, „Liczą się podjęte działania i dobre intencje, mniejsza o efekt końcowy” – to tylko niektóre z komentarzy na profilu gwiazdy.

A wy jaką dałybyście jej radę?

Czytaj też: BULWERSUJĄCE zachowanie uczestniczek programu „Rolnik szuka żony”. Mimo kwarantanny postanowiły…

koronawirusa
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze