BULWERSUJĄCE zachowanie uczestniczek programu „Rolnik szuka żony”. Mimo kwarantanny postanowiły…

Zachowanie uczestniczek „Rolnik szuka żony” to anty-przykład tego, jak należy się zachowywać podczas kwarantanny…

PANDEMIA KORONAWIRUSA

Pandemia koronawirusa dosłownie sparaliżowała cały nasz świat. Z każdą minutą rośnie liczba zarażonych wirusem, a także przybywa ofiar śmiertelnych choroby. Rządy wielu krajów wprowadziły bardzo zdecydowane działania mające na celu zatrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa.

W Polsce ustanowiony jest obecnie stan zagrożenia epidemicznego. Zamknięte są nie tylko szkoły, przedszkola, instytucje kulturalne, kluby, restauracje, ale także granice naszego kraju oraz częściowo – działalność galerii handlowych. Wstrzymano też ruch na lotniskach oraz zdecydowano o wprowadzeniu zakazu zgromadzeń powyżej 50 osób, zarówno w budynkach, jak i na świeżym powietrzu.

Niestety, nie wszyscy biorą sobie do serca zalecenia dotyczące kwarantanny. Niektórzy mają wyraźny problem z pozostaniem w domu i niespotkaniem się z innymi osobami…

Czytaj też: DRAMAT w życiu Marleny z programu „Rolnik szuka żony”. ZMARŁA jej…

IG

Bulwersujące zachowanie uczestniczek „Rolnika”

Diana Stankiewicz i Natalia Niemiec to uczestniczki 6. edycji programu „Rolnik szuka żony”. Mimo iż nie znalazły miłości w programie, bardzo się ze sobą zaprzyjaźniły i utrzymują stały kontakt. Ostatnio postanowiły się spotkać i świętować urodziny jednej z nich. Nic sobie nie robiły z tego, że mamy do czynienia z globalną pandemią koronawirusa.

Mimo iż dziewczyny dzielą aż 664 kilometry, spotykają się ze sobą regularnie. Niedawno Diana, która pochodzi z Suwałk, obchodziła 30-ste urodziny. Natalia nie wahała się ani chwili i przyjechała do niej w odwiedziny.

„Bo przyjaźń może trwać mimo kwarantanny” dziękuję Natalcia za najlepszy prezent, którym była Twoja obecność😘 z @natalalala321 #rolnikszukazony6 #rolniczki #wies #kochamzwierzeta #polishgirls👑 #maseczki #pieknyczas #krejzolki – napisała Diana na swoim profilu na Instagramie.

Okazuje się, że prosto z Suwałk, dziewczyny pojechały nad polskie morze. Czy to odpowiedzialne w obliczu pandemii koronawirusa?

Czytaj też: Seweryn z „Rolnika” pokazał nowe zdjęcia dziewczyny! Ładna?

kwarantanny
IG

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze