Seweryn z „Rolnika” pokazał nowe zdjęcia dziewczyny! Ładna?

Mimo iż SEWERYN NIE ZNALAZŁ MIŁOŚCI W PROGRAMIE „ROLNIK SZUKA ŻONY”, to MA JUŻ nową DZIEWCZYNĘ! I WŁAŚNIE OPUBLIKOWAŁ W SIECI JEJ nowe ZDJĘCIa!

MARLENA? TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ!

Wszystkim wydawało się, że Seweryn i Marlena są wręcz sobie pisani. Od samego początku było widać, że wpadli sobie w oko i dziewczyna jest jego faworytką. Niestety, los chciał inaczej i pod koniec programu doszło między nimi do ostrej wymiany zdań, o której pisała cała Polska…

Bulwersująca kłótnia

W przedostatnim odcinku show widzowie byli świadkami bulwersującej sytuacji. Seweryn i Marlena zupełnie nie potrafili się ze sobą dogadać i na wizji zaczęli na siebie krzyczeć i obrzucać się wyzwiskami. Takiego zachowania nie widziano jeszcze w żadnej edycji programu „Rolnik szuka żony”!

dziewczyny
Instagram

CO MU ZARZUCIŁA MARLENA?

22-latka zarzuciła rolnikowi, że zbyt często zaglądał do kieliszka i bawił się jej uczuciami. Seweryn także miał jej coś do zarzucenia i wypowiedział pod jej adresem naprawdę ostre słowa.

Rozwścieczona Marlena powiedziała: „Miałam dużo dupków w życiu, ale takiego ch**a jeszcze nie”.

Z kolei Seweryn odpowiedział jej, że on „też nie miał nigdy takiej k***y”.

dziewczyny
Instagram

FINAŁ SHOW

W ostatnim, finałowym odcinku show rolnicy i ich kandydatki spotkali się ponownie. Była to świetna okazja do podsumowań i analizy ich obecnych związków. Marlena zdradziła, że ma już nowego mężczyznę, a nawet jest z nim w ciąży! Seweryn także pochwalił się nową ukochaną i zdradził, że ma na imię Magdalena. Dziewczyna wprowadziła już się do jego domu i pomaga mu przy gospodarstwie.

W wywiadzie dla programu „Pytanie na śniadanie” Seweryn opowiedział nieco więcej o swojej nowej partnerce.

dziewczyny
Instagram

„Program otworzył mnie na chęć poznawania nowych ludzi, na nowe znajomości z kobietami. Magdalena miała dużo spokoju w sobie, to dużo bardziej dojrzała kobieta, która urzekła mnie swoją osobowością” – stwierdził.

Magda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie ma już blisko 2,5 tysiąca obserwatorów. Jej wielką pasją jest aktywność fizyczna. Dziewczyna lubi biegać i dbać o kondycję. Interesuje się też architekturą krajobrazu, fotografią oraz podróżami.

Pasuje waszym zdaniem do Seweryna czy nie?

Czytaj też: ZASKAKUJĄCE wieści na temat mamy Seweryna z programu „Rolnik szuka żony”. BRAŁA…

dziewczyny
Instagram
dziewczyny
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze