ZASKAKUJĄCE wieści na temat mamy Seweryna z programu „Rolnik szuka żony”. BRAŁA…

To dopiero zaskoczenie! Jak się okazuje, mama Seweryna z programu „Rolnik szuka żony”, brała…

Niespełnione pragnienia

Seweryn Nowak zgłosił się do programu „Rolnik szuka żony” w poszukiwaniu miłości. Niestety, jego perypetie miłosne zakończyły się dość smutno – bardzo ostrą wymianą zdań z Marleną, z którą ostatecznie zdecydował się na rozstanie. Jak się okazuje, jego mama miała podobne doświadczenia w telewizji.

Mama też brała udział w randkowym show

Seweryn nie ma za sobą łatwej przeszłości. Sześć lat temu był świadkiem prawdziwej rodzinnej tragedii – jego ojciec popełnił samobójstwo. Oboje z mamą bardzo to przeżyli.

Po tragicznej śmierci męża, mama Seweryna – Danusia – bardzo chciała jeszcze kogoś poznać i zgłosiła się do programu TVP – „Pierwsza randka”. Poznała tam pana Wiesława, ale nie udało im się stworzyć szczęśliwego związku.

„Nie był w jej typie, zresztą mama po śmierci taty poszukiwała mężczyzny podobnego do niego, z którym mogłaby spędzić resztę życia. Podróżowała, umawiała się na spotkania i chyba nie trafiła na tego idealnego, gdyż tym ideałem był nasz tata Grzegorz, z którym spędzili razem 26 lat jako małżeństwo” – powiedziała siostra Seweryna w rozmowie z „Super Expressem”.

Seweryn przeżył kolejny wstrząs, kiedy jego mama tuż po programie ciężko zachorowała i zmarła.

Czytaj też: SENSACJA w programie „Rolnik szuka żony 6”. Decyzja Seweryna SZOKUJE!

wieści
Instagram

View this post on Instagram

Czyżby kłopoty w raju?

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze