DRAMAT w życiu Marleny z programu „Rolnik szuka żony”. ZMARŁA jej…

Mama Marleny z programu „Rolnik szuka żony” przegrała walkę z chorobą nowotworową…

Marlena była jedną z najlepiej rozpoznawalnych uczestniczek szóstej edycji „Rolnik szuka żony”. 22–latka pochodząca z okolic Legionowa, zgłosiła się do programu z nadzieją odnalezienia swojej drugiej połówki. Szukała mężczyzny, który poważnie myśli o założeniu rodziny i potrafi okazać życiowe wsparcie.

Mimo iż Marlena była uważana za faworytkę jednego z uczestników programu „Rolnik szuka żony” – Seweryna, ich związek nie przetrwał próby czasu. Teraz dziewczyna ma kolejny powód do zmartwień, ponieważ właśnie zmarła jej mama, która od ponad dwóch lat zmagała się z chorobą nowotworową.

Czytaj też: SENSACJA w programie „Rolnik szuka żony 6”. Decyzja Seweryna SZOKUJE!

Marlena od samego początku, gdy tylko dowiedziała się o chorobie swojej mamy, robiła wszystko, aby ją odciążyć, nie tylko finansowo, ale też pomóc w wychowywaniu licznego rodzeństwa. Niestety, mama Marleny właśnie przegrała walkę z chorobą nowotworową…

„Tak, to prawda. Rak jajnika z licznymi przerzutami. Mama walczy z chorobą już ponad dwa lata. Nie organizuje jeszcze żadnej zbiórki. Najpierw muszę znaleźć jakąś klinikę, która jej pomoże” – mówiła jakiś czas Marlena w rozmowie z „Faktem”.

W sieci pojawił się właśnie dramatyczny wpis, w którym Marlena potwierdziła najgorsze.

„Śpij spokojnie mamusiu. Do zobaczenia w niebie” – napisała.

Pozostaje nam życzyć jej dużo siły w tym wyjątkowo trudnym dla niej czasie…

Czytaj też: „Rolnik szuka żony” ZNIKA z anteny! Powód to…

zmarła
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram, YouTube

Komentarze

Komentarze