DRAMAT Grażyny Torbickiej! Obcięli jej…

Grażyna Torbicka przeżywa ostatnio prawdziwy dramat. Odkąd wybuchła pandemia koronawirusa, prezenterka straciła kilka dochodowych kontraktów. Gwiazda straci na tym ponad pół miliona złotych!

Fala złych wiadomości

Po wybuchu epidemii koronawirusa, Grażyna Torbicka straciła część swoich prac. Pandemia nie tylko może spowodować zawieszenie jej kontraktu reklamowego ze znaną firmą kosmetyczną, który opiewa aż na pół miliona złotych. Z powodu wirusa, Torbicka prawdopodobnie nie poprowadzi też wielu dochodowych imprez, do których się powoli przymierzała. Co więcej, radio, w którym pracuje, także obcięło jej pensję!

Ile na tym wszystkim straci?

Według obliczeń jednego z tabloidów, Torbicka straci na tym wszystkim ponad pół miliona złotych! Utrata samego kontraktu kosmetycznego to bowiem pół miliona złotych, a do tego należy jeszcze doliczyć straty z powodu odwołanych imprez i obniżonej pensji w radio.

Czytaj też: Bill Gates WIE COŚ o szczepionce przeciw COVID-19! Ujawnił SZOKUJĄCĄ informację!

Torbickiej
IG

20% w dół

Torbicka pracuje w znanym radiu, w którym prowadzi audycję o filmach. Niestety, przed kilkoma dniami szefostwo poinformowało gwiazdę, że będzie miała obniżoną pensję – i to aż o 20%!

Dlaczego?

Powody są oczywiste. Z powodu koronawirusa, do radia zaczęło napływać mniej pieniędzy od reklamodawców, a niektórzy całkowicie wręcz wycofali się ze współpracy ze stacją. Radio robi wszystko, żeby szukać oszczędności, stąd decyzja o zmniejszeniu pensji dla jego pracowników. Jak widać wszystkich – bez wyjątku.

Czytaj też: Kiedy skończy się pandemia koronawirusa? Krzysztof Jackowski PODAŁ DATĘ!

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze