Dramat polskiej aktorki. Laura Breszka informuje o śmierci swojej siostry!

Znana m.in. z serialu „Zakochani po uszy” aktorka Laura Breszka opublikowała na Instagramie poruszający wpis, w którym poinformowała o śmierci siostry. Przy okazji wyznała, że dopiero po roku zdecydowała się na ten krok. Dlaczego?

Aktywność w mediach społecznościowych

Artystka jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych. Często publikuje fotografie z różnych planów zdjęciowych oraz teatru. Od czasu do czasu można zaobserwować również to, jak spędza wakacje. Nie omija także tematów prywatnych i dzieli się życiem osobistym. Przeważnie pokazuje szczęśliwe chwile spędzone z rodziną. Jednak ostatnio zdecydowała się na zupełnie inny wpis, który poruszył fanów aktorki.

Czytaj też: DRAMAT Iwony Węgrowskiej! W jej auto, w którym siedziała jej córeczka WJECHAŁ TIR!

Bolesne odejście

Mianowicie aktorka wstawiła zdjęcie swoje zmarłej siostry Olivii. W emocjonalnych słowach wyznała też, że zmarła ona rok temu i osierociła dwuletniego synka.

„Rok temu odeszła od nas moja siostra, Olivka. Uwielbiała słonecznik i świetnie pływała. Zostawiła dwuletniego synka. Miała 36 lat. Ja dalej tego nie pojmuje. Nigdy tego, że jej naprawdę nie ma, nie poczuje. Dla mnie zawsze pozostanie żywą, roześmianą, najbardziej kumatą dziewczyną pod słońcem. Kochamy Cię bardzo bardzo bardzo i opiekujemy się Twoim Danielem ❤️ Rok temu nie napisałam o tym nawet na swoim fb. Dziś tego żałuje z różnych powodów. I myśle sobie- to Olivia nalegała na napis „Wasza pamięć o mnie, to moje życie teraz” na grobie taty. Każda myśl, każde słowo , nie wspominając już o modlitwie, ma moc. Duszyczka nasza, leć daleko❤️ „

Dramat
Instagram

Laura Breszka przyznała, że nie była w stanie poinformować wcześniej o tragedii jaka dotknęła ją i jej najbliższych. Postanowiła jednak, że nadszedł czas,by oddać siostrze hołd. Pod wpisem pojawił się ogrom ciepłych słów wsparcia oraz kondolencji od obserwatorów aktorki.

„Laura ściskam mocno, ogromne wyrazy współczucia!!! Jesteś mega silną dziewczyną, podziwiam ! Olivka spoczywaj w pokoju.”

„Bardzo mi jest przykro ściskam mocno panią😘☹️😭😭”

To bardzo śmiałe wyznanie, które doceniamy i składamy aktorce najszczersze kondolencje.

Źródło: Telemagazyn.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze