DRAMAT u Heidi Klum! Lekarze powiedzieli jej, że ma…

Modelka ma poważne problemy ze zdrowiem. Lekarze powiedzieli jej, że ma…

Złe samopoczucie

Heidi Klum ma od jakiegoś czasu poważne problemy ze zdrowiem. Niemiecka supermodelka od kilku tygodni bardzo źle się czuła i nie potrafiła zrozumieć, co jej jest. Diagnoza lekarzy zwaliła ją z nóg! Okazało się, że modelka ma w sobie groźnego pasożyta, który powoduje u niej bardzo złe samopoczucie. Niestety, pozbycie się go z organizmu jest bardzo trudne, ponieważ…

lekarze
Instagram

Myślała, że to grypa

Dwa tygodnie temu Heidi Klum bardzo źle się poczuła. Modelka myślała, że to tylko objawy nadchodzącej grypy, jednak z czasem okazało się, że to coś zupełnie innego. Pasożyt. Niestety, mimo wysiłków lekarzy, usunięcie go z organizmu nie będzie łatwe. Mimo to, gwiazda się nie poddaje.

„Mimo iż objawy początkowo przypominały grypę, niestety, okazało się, że to coś zupełnie innego, ale Heidi się nie poddaje i rozpoczęła już walkę z pasożytem. Ma nadzieję, że wkrótce dojdzie do siebie, mimo iż wie, że może to niestety zająć trochę czasu” – donosi osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy.

Zdjęcie ze szpitala

Po zdiagnozowaniu pasożyta, Heidi natychmiast została przewieziona do szpitala. Gwiazda rozpoczęła już leczenie i jest pełna nadziei, że wkrótce będzie zdrowa.

Modelka opublikowała w sieci fotografię ze szpitala.

„Doktorze, proszę zabierz tego pasożyta z mojego ciała” – napisała pod fotką.

Wsparcie męża

Gwiazda ma na szczęście ogromne wsparcie w swoim mężu – Tomie Kaulitzie, który dba o nią w tym szczególnie trudnym dla niej czasie. Heidi opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy, jak tuli się do swojego znacznie młodszego ukochanego. Klimatyczną czarno-białą fotkę opatrzyła czerwonym serduszkiem.

Szybki ślub

45-letnia Heidi Klum poślubiła swojego aktualnego męża – 29-letniego Toma Kaulitza w lutym tego roku, zaledwie po dwóch miesiącach od zaręczyn. Wcześniej modelka była już żoną Ricka Pipino oraz muzyka Seala, z którym ma trójkę dzieci. Tom Kaulitz jest gitarzystą zespołu Tokio Hotel. Mimo iż jest od Heidi znacznie młodszy, para uchodzi za jedną z najzgodniejszych w Hollywood!

Pozostaje nam życzyć modelce szybkiego powrotu do zdrowia!

Czytaj też: ZMARŁA gwiazda „M jak Miłość”! Fani pogrążeni w smutku

https://www.instagram.com/p/B6Jajv3pbvL/?utm_source=ig_web_copy_link

lekarze
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze