DRAMAT u męża Barbary Kurdej-Szatan. Właśnie dowiedział się, że…

Dramatyczne informacje dotyczące Rafała Szatana. Właśnie dowiedział się, że…

Zgrana para

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan stanowią jedną z najpiękniejszych par polskiego show biznesu. Ostatnio para wzięła udział w tanecznych zmaganiach na parkiecie „Tańca z gwiazdami”. Rafał szybko jednak odpadł z show, ale Basia wciąż w nim tańczy – co więcej – wczoraj dostała się do ścisłego finału programu, w którym zmierzy się z kucharzem Damianem Kordasem.

Mimo iż wiele osób uważało, że udział w „Tańcu z gwiazdami” może zachwiać stabilnością uczuć pary, Barbara wciąż jest z Rafalem. I chociaż ich grafiki zawodowe są bardzo napięte, już wkrótce będą ze sobą spędzać znacznie więcej czasu. Dlaczego?

Przykre informacje dla Rafała

Rafał Szatan nie ma powodów do radości, ponieważ właśnie stracił jedną ze swoich prac. Nie będzie już grać w gdyńskim spektaklu „Notre Dame de Paris”. Przedstawienie nie będzie już wystawiane, więc nie będzie musiał jeździć do Trójmiasta. Są jednak tego plusy – w końcu trochę odpocznie i będzie mógł spędzać więcej czasu ze swoją piękną żoną.

Basia potwierdza

„Przychodzi taki moment, że przygoda się kończy… jest to przykre… ale” – napisała w mediach społecznościowych Barbara Kurdej-Szatan i wrzuciła zdjęcie z mężem, na którym całuje go w policzek.

Czytaj też: Barbara Kurdej-Szatan ZREZYGNOWAŁA! Dlaczego?

https://www.instagram.com/p/B4aGBhaHJVr/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Instagram

Zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze