DRAMAT w Chinach! Próbowała ZJEŚĆ po porodzie własne dziecko! (STRASZNE zdjęcia!)

Matka – kanibalka została aresztowana tuż po tym, jak przyłapano ją na tym, że próbuje zjeść własne dziecko. Do tragicznych wydarzeń doszło jakiś czas temu w Chinach.

Matka – kanibalka

Jakiś czas temu w szpitalu w Shenzhen w Chinach, miał miejsce niezwykle szokujący incydent. Kobieta – uważana za chorą psychicznie – została nakryta na tym, jak próbuje zjeść swoje nowo narodzone dziecko. 24-letnia Li Zhenghua została przyłapana na oddziale przez pielęgniarkę Liu Tianlun, która tuż po wejściu do jej pokoju zobaczyła, jak młoda matka gryzie syna w rękę…

Czytaj też: Lekarz nakłaniał ją do ABORCJI! Zobaczcie, JAK WYGLĄDAŁO po porodzie jej dziecko! (Zdjęcia!)

zjeść
DS

Kiedy pielęgniarka próbowała uwolnić dziecko, matka odmówiła puszczenia chłopca i nadal gryzła jego maleńką kończynę. W końcu udało się powstrzymać ją przed zagryzieniem na śmierć noworodka. Maluch natychmiast trafił w ręce lekarzy.

Rzecznik szpitala powiedział: „To było naprawdę szokujące. Rączka tego dziecka była poważnie uszkodzona. Dziecko doznało nie tylko ciężkich siniaków, ale także krwawienia w wyniku ukąszenia. Na szczęście lekarzom w porę udało się uspokoić matkę. Następnie dali jej środek uspokajający i zabrali maleństwo w bezpieczne miejsce”.

Sprawą natychmiast zajęła się policja. W toku dochodzenia wykazało, że pomimo ciąży, teściowa Li wyrzuciła ją na ulicę, kiedy zaczęła się ona dziwnie zachowywać. Jak się później okazało, kobieta jest chora psychicznie.

Czytaj też: Takie rzeczy tylko w Indonezji! JADĄCA MOTOREM małpa próbowała PORWAĆ dziecko! (Wideo)

zjeść
DS

Źródło: Daily Star

Zdjęcia: Daily Star

Komentarze

Komentarze