Lekarz nakłaniał ją do ABORCJI! Zobaczcie, JAK WYGLĄDAŁO po porodzie jej dziecko! (Zdjęcia!)

Poznajcie szokującą historię kobiety, którą lekarz namawiał do aborcji. Jeszcze bardziej wstrząsający jest fakt, malec miał aż 90% szanse na przeżycie. Jak wyglądał po porodzie?

Namawiał ją do aborcji

Holly Hodgson była w dwunastym tygodniu ciąży, kiedy jej lekarz zasugerował jej, że powinna dokonać aborcji. Kobieta była zszokowana, gdy ginekolog wyjaśnił jej, że badanie ultrasonograficzne ujawniło, że narządy jej dziecka rosną poza jego ciałem. Wada ta nosi nazwę gastroschisis, czyli wytrzewienie.

Czym dokładnie jest wytrzewienie?

Wytrzewienie jest to wada rozwojowa, zazwyczaj izolowana, polegająca na wrodzonym rozszczepie powłok brzusznych.

Czytaj też: SZOK w Bangladeszu! Kobieta urodziła dziecko z twarzą 80-latka! (ZDJĘCIA)

aborcji

Miał aż 90% szans na przeżycie

Mimo iż synek Holly miał aż 90% szans na przeżycie, ginekolog namawiał ją na aborcję. Kobieta na szczęście nie uległa jego namowom i donosiła ciążę do końca.

Radiolog powiedział, że będzie dobrze, ale kiedy udałam się do mojego lekarza, powiedział mi, że powinnam przerwać ciążę, ponieważ zna trzy inne przypadki, z których wszystkie zakończyły się tragicznie” – powiedziała Hodgson.

Postanowiła działać

Kiedy kobieta ochłonęła po słowach lekarza, postanowiła zasięgnąć opinii u innego eksperta.

Drugi lekarz ani razu nie wspomniał mi o aborcji jako opcji. Powiedział jedynie, że dziecko będzie wymagało ścisłego monitorowania” – powiedziała Hodgson.

Czytaj też: 20-letnia kobieta urodziła dziecko Z DWIEMA GŁOWAMI! (MOCNE ZDJĘCIA)

aborcji

Jak zakończyła się ta historia?

Kobieta ostatecznie urodziła swojego synka Teddy’ego, a chłopcem natychmiast zajęli się wyspecjalizowani lekarze.

„Po porodzie był bardzo mały, a jego jelita znajdowały się poza jego maleńkim ciałem. Lekarze umieścili jego organy w specjalnym worku na trzynaście dni. Te trzynaście dni pozwoliło brzuchowi naszego maleństwa urosnąć na tyle, by zmieściły się w nim narządy” – opowiada matka dziecka.

Trudności z karmieniem

„Nakłonienie go do karmienia było trudne, ponieważ czasami wymiotował i musielibyśmy zaczynać wszystko od nowa” – wyjaśniła Holly.

„To było tak, że robiliśmy jeden krok do przodu i dwa kroki do tyłu. To było bardzo frustrujące, ale w końcu się udało”.

Czytaj też: Wchodzisz NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ! Ta kobieta z Indii urodziła… (FOTO)

aborcji

Dziś Teddy jest normalnym, zdrowym dzieckiem

„To taki szczęśliwy chłopiec. Uwielbia stroić miny i rozmawiać z ludźmi. Zawsze się uśmiecha, chichocze i piszczy do ludzi, których nawet nie zna – to bardzo urocze” – powiedziała matka dziecka.

Chociaż lekarz prowadzący jej ciążę nie wydawał się być zainteresowany możliwością ratowania życia chłopca, kobieta postanowiła podzielić się swoją historią w nadziei na dodanie otuchy innym rodzinom znajdującym się w podobnej sytuacji.

Czytaj też: Dziecko-słoniątko to PRZY TYM nic! Ta kobieta URODZIŁA…

Źródło: Forum.facmedicine.com

Zdjęcia: Źródło: Forum.facmedicine.com

Komentarze

Komentarze