20-letnia kobieta urodziła dziecko Z DWIEMA GŁOWAMI! (MOCNE ZDJĘCIA)

W Ghanie przyszło na świat dwugłowe dziecko. Po zobaczeniu noworodka, jego 20-letnia matka doznała prawdziwego szoku!

Noworodek z dwiema głowami

20-letnia mieszkanka Ghany urodziła dwugłowe dziecko. Noworodek przyszedł na świat w szpitalu w Mensakrom. Klinika znajduje się we wschodniej dzielnicy Agona, w środkowym regionie Ghany. Matka dziecka – Patience Oklu i jej starszy o siedem lat mąż – Collins Ainoo – byli w szoku, kiedy po raz pierwszy zobaczyli swoje dziecko. Okazało się bowiem, że maluszek ma dwie głowy!

Zero wsparcia

W rozmowie z lokalną prasą, matka dziecka narzekała, że tuż po porodzie, ani ona ani jej mąż, nie otrzymali od szpitala żadnego wsparcia. Dziecko potrzebowało natychmiastowych badań, ale ich nie było na to stać. Dwugłowy noworodek wymagał dokładnego zbadania przy użyciu tomografu i pilnej operacji!

Czytaj też: Wchodzisz NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ! Ta kobieta z Indii urodziła… (FOTO)

głowami
1stnews

Czy tak się stało?

Póki co, rodzina szuka darczyńców, którzy pomogą jej zebrać pieniądze na badania. W wywiadzie dla Adomonline, ojca dziecka o dwóch głowach powiedział, że nie otrzymali jak dotąd żadnej pomocy ani wsparcia, więc sami postanowili działać.

To nasze drugie dziecko. To dziwne, że urodziło się z taką deformacją. We wtorek zostaliśmy przeniesieni ze szpitala Swedru do Korle-Bu i powiedziano nam, że leczenie będzie można wykonać dopiero po skanie. Badanie kosztuje 600 GH [Ghany Cedi – waluta w Ghanie – przyp. red.], więc modlimy się do Boga, aby pomógł nam zebrać te pieniądze” – powiedział.

W związku z tym rodzice dziecka apelują do Ghańczyków, aby pomogli im w zebraniu 600 GH na badanie, aby umożliwić lekarzom ustalenie przyczyny powstania dwóch głów oraz udzielenie dziecku niezbędnej pomocy medycznej.

Czytaj też: Dziecko-słoniątko to PRZY TYM nic! Ta kobieta URODZIŁA…

głowami
1stnews

Źródło: 1stnews.com

Zdjęcia: 1stnews.com, Pixabay

Komentarze

Komentarze