DRAMAT w łódzkich przedszkolach! 456 ZARAŻONYCH pracowników miało DZIŚ przyjąć DZIECI?

Już dziś w niektórych łódzkich żłobkach i przedszkolach miały się pojawić dzieci. Niestety, plany te pokrzyżował im koronawirus, którego wykryto aż u 456 pracowników!

Testy ujawniły szokującą prawdę

Badania na obecność koronawirusa wśród pracowników miejskich przedszkoli i żłobków w Łodzi, ujawniły szokującą prawdę! Wykazały podejrzenie zakażeniem u 456 osób! Dlatego dziś otwarto tylko jeden żłobek i 31 przedszkoli.

„Na 3337 przebadanych pracowników żłobków i przedszkoli, osób z podejrzeniem mamy 456. To blisko 14 procent” – poinformowała dziś prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

Czytaj też: Finowie OSTRZEGAJĄ przed noszeniem TYCH maseczek! Po GODZINIE są śmiertelnie niebezpieczne!

zarażonych
Pixabay

To była słuszna decyzja

„Decyzja o przebadaniu wszystkich pracowników żłobków i przedszkoli przed ich otwarciem była dobrą decyzją. Dziwię się, jak można było podejmować decyzje o otwieraniu żłobków i przedszkoli bez przebadania ich pracowników. Nie wiem, ilu tragedii uniknęliśmy, bo to pokażą ostatecznie badania prowadzone przez sanepid. Na 3337 przebadanych pracowników żłobków i przedszkoli, osób z podejrzeniem mamy 456. To blisko 14 procent” – poinformowała prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

Co dalej?

Jak donosi portal Onet.pl, badanie u tych pracowników wykazało obecność przeciwciał koronawirusa. Oznacza to, że prawdopodobnie mieli styczność z chorobą lub są aktualnie zarażeni. Teraz będą oni kierowani przez sanepid na dokładniejsze badania genetyczne.

Czytaj też: FATALNE wieści! Wykryto nową, ZMUTOWANĄ formę koronawirusa! Co to oznacza?

Źródło: Onet

Zdjęcia: Pixabay

Komentarze

Komentarze