DRAMATYCZNA relacja ŻONY dubajskiego szejka! KAŻDEGO DNIA…

Laila Shukri jest Polką, która wyszła za mąż za szejka arabskiego. Kobieta jest pisarką i autorką takich powieści jak „Perska miłość”, „Byłam kochanką arabskich szejków” czy „Jestem żoną terrorysty”. Jak tak naprawdę wygląda jej życie u boku szejka? Okazuje się, że…

Życie w Emiratach Arabskich

Laila mieszka obecnie w Emiratach Arabskich. W rozmowie z portalem Fakt24 opowiedziała, w jaki sposób trafiła do tego zakątku świata i jak jej się tam żyje.

Jak została żoną szejka?

„Pracowałam w amerykańskiej firmie, która otworzyła filię w błyskawicznie rozwijającym się w tym czasie Dubaju. Ze wszystkich stron świata ściągali tam ludzi z nadzieją na zrobienie lukratywnych interesów. To wyrastające na pustyni złote miasto praktycznie całą dobę tętniło intensywnym życiem. Na jednym z oficjalnych przyjęć zorganizowanych przez dużą międzynarodową firmę, pojawił się mój mąż. Wtedy oczywiście mój przyszły mąż, ze swoją świtą…” – wyjaśnia.

Czytaj też: Tragedia na planie „M jak Miłość”! Doszło do brutalnego gwałtu na…

Czy od razu się sobie spodobali?

„Przyznam się, że od pierwszego wejrzenia zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Później ja i moje współpracownice zostałyśmy zaproszone na kolację na jego prywatny jacht. Od tego momentu moje życie zmieniło się diametralnie. Pobraliśmy się. Mimo silnego sprzeciwu obu naszych rodzin” – zdradza Laila.

Czy życie u boku szejka przypomina „bycie niewolnicą w złotej klatce”?

„Pytanie, czy jestem księżniczką czy niewolnicą, towarzyszy mi od dawna i nadal nie znajduję na nie jednoznacznej odpowiedzi. Mąż rozpieszcza mnie przepiękną biżuterią najbardziej ekskluzywnych marek. Wyszukanymi, drogimi prezentami. Podróżami w najdalsze zakątki świata i niezwykle luksusowym poziomem codziennego życia. Sztab służących, pokojówek, kucharzy, kierowców i ogrodników dba o perfekcyjne funkcjonowanie naszego pałacu oraz jego otoczenie. I to jest niewątpliwie bardzo komfortowe. Jednak ciągle towarzyszy mi ogromna presja związana z wymogami społecznymi i kulturowymi dotyczącymi mojego stroju, zachowania i stylu życia” – przyznaje żona szejka.

Okazuje się, że mąż kobiety jest wyjątkowo zazdrosny

Kobieta każdego dnia musi walczyć z chorobliwą zazdrością ze strony swojego męża…

„[…] do tego dochodzi jeszcze obsesyjna zazdrość mojego męża, to staje się straszliwie trudne. Wtedy nie widzi się nawet tego, że klatka jest złota, tylko widzi się grube, mocno ograniczające i raniące pręty. W świecie arabskim więzy krwi odgrywają kluczową rolę. Kobieta, za którą nie stoi jej potężny, bogaty i wpływowy ród, jest niewątpliwie w dużo gorszej pozycji” – zdradza Polka.

Dlaczego więc wciąż trwa w tej relacji?

„Na pewno to wielka miłość, bez której nie byłabym w stanie znieść wielu ograniczeń, a czasem nawet i bardzo bolesnych upokorzeń. Co ważniejsze, moje ukochane dzieci, z którymi spędzamy z mężem wiele wspaniałych rodzinnych chwil” – przyznaje.

Czytaj też: Odrzucił miłość syna szejka! Za karę został…

Źródło: Popularne.pl

Zdjęcia: Pixabay

Komentarze

Komentarze