To dramat! Krzysztof Krawczyk napisał: „Żal rozrywa mą duszę i…”

Krzysztof Krawczyk to legenda polskiej muzyki, znany z takich przebojów jak Bo jesteś Ty, Jak minął dzień, Za Tobą pójdę jak na bal, Chciałem być i wiele innych.

Teraz Krzysztof Krawczyk podzielił się tragedią, jaka dotknęła jego samego, a przede wszystkim jego wieloletniego współpracownika.

Andrzej Kosmala (ur.1946) to dziennikarz muzyczny, autor tekstów i producent. Kosmala także od wielu lat jest menedżerem Krzysztofa Krawczyka i jak wynika z wpisu artysty – jest to nie tylko relacja służbowa ale i przyjacielska. Artysta znał rodzinę swojego menedżera, a syn Kosmali do Krawczyka mówił „wujku”.

Niestety zdarzyła się straszna tragedia. Syn Andrzeja Kosmala popełnił samobójstwo. Prawdopodobnie chodziło o poważne problemy finansowe:

 

Wczorajszej nocy mój ukochany Synek Robert Kosmala(…) w wieku 43 lat postanowił odebrać sobie życie.Wiecie jaki to dramat dla Ojca pochować swego syna? Zaangażował się jako wykształcony bankowiec w kryptowaluty, wierzył w te bitcoiny! I przegrał z mafią,która rządzi od 5 lat naszym krajem.Ciebie Morawiecki oskarżam za śmierć mojego syna! Taki znawca finansów,minister finansów i premier pozwolił na to by oszustwo opanowało nasze finanse!
Gdy Cię spotkam Morawiecki to Ci splunę w twarz!

 

Wczorajszej nocy mój ukochany Synek Robert Kosmala(tutaj przystępuje do Św.Komunii) w wieku 43 lat postanowił odebrać…

Gepostet von Andrzej Marian Kosmala am Samstag, 27. Juni 2020

 

Samobójstwo Roberta poruszyło Krzysztofa Krawczyka. Zarówno wokalista, jak i jego menedżer wskazują na trudną sytuacją naszego kraju i brak pomocy państwa:

 

Kochani!
Co tam wybory,kiedy ludzie wybierają między życiem a śmiercią.Coraz więcej odbierania sobie życia.Dokonał tego mój Przyjaciel, syn mego menedżera,który od dzieciństwa mówił do mnie Wujek! Żal rozrywa ma duszę i tak tego nie zostawię! Robercie już jesteś w lepszym świecie,ale my nie przestajemy płakać i modlić się o Twoją duszę!

 

Zobacz też: 16-letnia gwiazda Tik Toka nie żyje! Zmarła na skutek…

 

Kochani!Co tam wybory,kiedy ludzie wybierają między życiem a śmiercią.Coraz więcej odbierania sobie życia.Dokonał tego…

Gepostet von Krzysztof Krawczyk am Sonntag, 28. Juni 2020

 

fot. https://www.facebook.com/KrzysztofKrawczykOFFICIAL/?__tn__=k*F&tn-str=k*F

Komentarze

Komentarze