Dziecko i Figura

Główna

Druga ROXY? Zobacz KTO będzie reprezentował Polskę na EUROWIZJI JUNIOR!

junior

Dziś odbył się finałowy konkurs, w którym wyłoniono młodą wokalistkę, która ma reprezentować nasz kraj na Eurowizji Junior.

Tym razem do eliminacje przeprowadzono w programie Szansa na Sukces. Do finału dostały się trzy dziewczynki, które konkurowały ze sobą o udział w Eurowizji Junior.

Były to uczestniczki wybrane w trzech programach Szansa na Sukces z udziałem dzieci. Dziś miał miejsce finałowy konkurs i wygrała go dziewczynka, która śpiewała piosenkę zespołu Blue Cafe.

wiktoria gabor

Wiktoria Gabor

23 i 24 listopada w Gliwicach odbędzie się finał dziecięcej Eurowizji i tam nasz kraj będzie reprezentować Wiktoria Gabor, która dziś wygrała z dwiema konkurentkami.

Zwyciężczynię mogliśmy poznać wcześniej w programie The Voice Kids. Już tam zwróciła na siebie uwagę, a teraz ponownie postanowiła spróbować swoich sił. Wiktoria ma 11 lat i pochodzi z romskiej rodziny zajmującej się muzykowaniem.

Po ogłoszeniu wyników młoda wokalistka nie kryła wzruszenia i miała nawet problem z ponownym wykonaniem piosenki, w czym dzielnie pomagała jej Dominika Gawęda. Mamy nadzieję, że w Gliwicach Wiktorii nie puszczą nerwy i życzymy powodzenia!

Zobacz też: „Szansa na SUKCES” i „EUROPA dla się LUBIĆ” znów w TV! Wiemy, DLACZEGO te PROGRAMY wróciły na ANTENĘ TVP!


  
Wyżej