Dwóch polskich GEJÓW nagrało ŚWIĄTECZNY hit POKOCHAJ NAS W ŚWIĘTA! Internauci nie szczędzą POZYTYWNYCH komentarzy! Zobacz nagranie! (VIDEO)

Jakub & Dawid to para gejów, którzy na swojej stronie tak piszą o sobie:

 

„Jesteśmy parą chłopaków, która nagrywa swoje własne teledyski do bardziej i mniej znanych utworów. Pokochali je już Roxette, Mariah Carey, Beata Kozidrak i kilkaset tysięcy widzów na całym świecie. My jednak przede wszystkim zakochani jesteśmy w sobie wzajemnie! „

 

Miłość ta nawet została „zalegalizowana”, ponieważ w czerwcu, na Maderze „para” wzięła „ślub”.

 

fot. jakubidawid.pl

 

Teraz chłopaki postanowili wczuć się w świąteczny klimat, nagrywając piosenkę pod wymownym tytułem „Pokochaj nas w Święta”. Dlaczego wymownym? Ponieważ panowie zdają sobie sprawę z tego, że przez wiele osób są negatywnie odbierani. Sądzą zatem, że Święta jako czas pojednania i miłości, są dobrą okazją do pokochania także homoseksualistów.

 

Pod względem artystycznym piosenka i teledysk są bardzo przyjemne. Chłopaki jednak najwyraźniej zapomnieli, że Boże Narodzenie wywodzi się z chrześcijaństwa, a Biblia jasno mówi, że: Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. (Kpł 20:13).

Tak więc idea promowania homoseksualizmu przy okazji Świąt, wydaje się być sprzecznością samą w sobie. Jak się jednak okazuje, nie przeszkadza to także internautom, którzy pod nagraniem zamieścili wiele pozytywnych komentarzy.

 

„Ludzie dookoła plują jadem, od was bije miłość i radość… Czekam na miłość, mam nadzieję że trafi mi się taka szczęśliwa jak wasza 💖💞”

 

„Super. Bez piórek w dupie, bez sukienek i golizny. Tak, bardzo fajnie, na poziomie.tylko tak można zmieniać mentalność w tym kraju😊”

 

„Świetnie chłopaki! Nie przejmujcie się hejtem, oby tak dalej :D”

 

Tego typu wyrazów poparcia i głosów uznania jest wiele.

A co Wy sądzicie na temat samego pomysłu oraz nagrania?

 

 

aw/youtube, jakubidawid.pl

Komentarze

Komentarze