DZIEŃ KOBIET. Co kupić na PREZENT dla kobiety?

Co roku na Dzień Kobiet mężczyźni najchętniej kupują kwiaty i czekoladki.

Niektóre panie na Dzień Kobiet otrzymują bardziej osobiste podarunki – kosmetyki, bieliznę, czy ubrania.

Warto jednak pomyśleć o dniu 8 marca trochę wcześniej i tym razem zrobić zupełnie wyjątkowy prezent dla kobiety czy prezent dla dziewczyny! Takim właśnie podarunkiem na Dzień Kobiet może być fotoprezent.

Co to są fotoprezenty?

Fotoprezenty to przedmioty na których zostają nadrukowane nasze zdjęcia. Możemy być na nich my sami, nasi bliscy lub też widoki, zdjęcia z wakacji itp. Cokolwiek, co jest dla nas miłe, co dobrze nam się kojarzy i na co chcielibyśmy patrzeć częściej.

Co więcej, fotoprezenty to nie tylko spersonalizowane albumy, fotoksiążki, kalendarze czy fotoobrazy drukowane na płótnie. To także przedmioty użytkowe, które opatrzone starannie dobranym zdjęciem mogą stanowić świetny prezent na Dzień Kobiet.

Pomysł na prezent dla dziewczyny

8 marca świętują nie tylko dojrzałe kobiety, ale też młode dziewczyny czy też całkiem małe dziewczynki. Jednak bez względu na wiek, każdą – starszą czy młodszą – damę ucieszy sympatyczna maskotka ze zdjęciem. Na ubranku misia może być nadrukowana fotografia malucha lub mamy z dzieckiem. Wówczas taka maskotka będzie pełnić zarówno funkcję przytulanki jak i naprawdę osobistego prezentu.

miś fotoprezenty
Miś w koszulce ze zdjęciem

Przyjemne z pożytecznym

Fotoprezenty mogą też pełnić całkiem praktyczne funkcje. Wybrane przez nas zdjęcie może się znaleźć na kalendarzu, koszulce czy poduszce. A jakie jeszcze są najlepsze prezenty dla dziewczyny czy kobiety?

Na pewno dobrym pomysłem na Dzień Kobiet będzie kubek z nadrukiem, szczególnie że wybrać można spośród różnych wzorów. Zarówno klasycznych, jak i bardziej romantycznych.

kubek z serduszkiem

Kobieta, które chętnie sięgają do wspomnień, na pewno ucieszą się z pudełka ze zdjęciem na odbitki. Takie pudełeczko jest także dobrym prezentem dla dziewczynek, bo można w nim trzymać różne inne drobiazgi.

Pudełko ze zdjęciem na odbitki

Jak przygotowuje się fotoprezenty i ile to kosztuje?

Aby przygotować prezent fotograficzny najpierw musimy wybrać zdjęcie bądź zdjęcia, jakie będziemy chcieli wykorzystać. Następnie za pośrednictwem strony oferującej fotoprezenty samodzielnie wybieramy rodzaj prezentu i projektujemy go, dodając wybrane fotografie. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia w ciągu kilku dni (w zależności or rodzaju prezentu) otrzymujemy gotowy fotoprezent.

Warto też wiedzieć, że takie prezenty nie są drogie. Najtańsze opcje czyli np. kubeczek czy pudełko to koszt około 20 złotych (plus wysyłka). Więc jest to wydatek porównywalny z tym, ile kosztują kwiaty czy dobre czekoladki. Jednak plusem fotoprezentów jest to, że są bardzo zindywidualizowane. Dodatkowo widać, że ktoś, kto taki prezent daje, włożył nieco wysyłki w jego przygotowanie.

Warto zatem pomyśleć wcześniej o prezencie na Dzień Kobiet i z wyprzedzeniem zamówić podarek ze zdjęciem. Przy okazji, przypominamy, że 10 marca przypada Dzień Mężczyzn 🙂

 

 

fot. fotoprint.pl

fot. główne pixabay

Komentarze

Komentarze