Esmeralda Godlewska trafiła do kliniki psychiatrycznej !

O problemach Esmeraldy ze zdrowiem, poinformowała jej siostra Magdalena. Kobieta pilnie potrzebowała pomocy psychiatrycznej.

Stan Esmeraldy

Esmeralda Godlewska kilka dni temu w swoich mediach społecznościowych zamieściła kilka niepokojących wpisów. Oskarżała niektóre celebrytki o trudnienie się najstarszym zawodem świata. Oberwało się tez jej siostrze Magdalenie. Esmeralda wytknęła jej, że ta była i nadal jest prostytutką. Magdalena miała przed laty wciągnąć siostrę w świat rozbieranych sesji.

Nekrolog celebrytki

Następnego dnia Esmeralda na swoim koncie społecznościowym opublikowała własny nekrolog. Wszystko wyglądało dramatycznie. Magdalena Godlewska postanowiła wkroczyć do mieszkania siostry z policją. Od dawna mówiło się, że Esmeralda boryka się z problemami natury psychicznej. Jednak kobieta zapewniała, że chce stanąć na nogi dla swojego synka.

Klinika psychiatryczna

Celebrytka trafiła we wtorek do kliniki psychiatrycznej. Magdalena Godlewska tak napisała o sprawie:

Moja siostra obecnie przebywa w klinice psychiatrycznej, by poradzić sobie z wszystkimi ciężkimi uzależnieniami od leków psychotropowych i alkoholu. Z rodziną przeżywamy bardzo trudne chwile, bo są to kwestie rodzinne. Nie chcemy tego komentować i prosimy o uszanowanie prywatności oraz o niewysyłanie prywatnych wiadomości.”

Dodatkowo Magdalena Godlewska zamieściła cytaty z Pisma Świętego i napisała, że : „ tak działa szatan”.

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: Esmeralda Godlewska /Facebook

Komentarze

Komentarze