EWA CHODAKOWSKA przestrzega przed otyłością! 'Ludziska, nie róbcie tego swoim dzieciom!’

Ewa Chodakowska to najpopularniejsza polska trenerka fitness, która zachęca kobiety do zmiany stylu życia, wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych. W jednym z ostatnio zamieszczonych na Instagramie filmów trenerka próbowała dotrzeć do swoich fanów i uświadomić im, jak ogromne zagrożenie dla zdrowia stanowi otyłość.

– A dzisiaj na szybko opierdziel od konia. Nigdy osobie otyłej nie powiedziałam, że jest gruba. Zawsze mówię: 'Zadbaj o siebie, zwróć uwagę na to, co ląduje na twoim talerzu, nie truj się – zaczęła swój wywód Chodakowska.

Opowiedziała też o sytuacji, która spotkała ją w ostatnim czasie. Historia dotyczyła otyłej rodziny, z którą Ewa Chodakowska miała okazję zetknąć się na stacji benzynowej…

– Ostatnio byłam na stacji benzynowej, patrzę, rodzina rozmiar 3 XL, jak nic. Buzie ociekają sosami i hot-dogi w ręce. No i nagrałam Instastories, generalizując, nie pokazując tej rodziny: 'Ludziska, nie róbcie tego swoim dzieciom!’. No i co czytam w komentarzach? „Nie wolno tak wytykać palcem, nie wolno zwracać uwagi’ – dodała.

Na koniec wytłumaczyła swoim obserwującym, że zależy jej na dobru ludzi. Swoim zachowaniem chce pomóc- a nie zaszkodzić.

– Czekaj, jak idziesz mostem i skacze samobójca, to nie zwracasz uwagi? Bo ja reaguję – dodała.

Źródło: Instagram

Zobacz też: Blogerka przedstawia SKUTECZNĄ FORMĘ ANTYKONCEPCJI! WYSTARCZY 1 MINUTA dziennie

Komentarze

Komentarze